Přejít na obsah

Lakyho Octáva


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Jako kdybych nemel pocit, ze pri kazde jizde me chce octavka nekde nechat tak bych do toho mozna investoval. Ale uz jsem upustil od vysneneho rs narazniku, rs interieru, maxidotu, lepsich vstriku a dalsich picovinek. Takze ted uz opravdu jen ty nejnutnejsi veci delam. Jak rikam, ty zadni loza a brzdove trubky. A trapi me dalsi veci. Treba pri otevirani pres sofera se mi nekdy neodemknou/nezamknou zadni prave dvere. Nebo kdyz odemykam/zamykam pres kufr tak se mi nezamkne/neodemkne sofer. To by chtelo proste celou elektriku nove i zamky. Dale treba ze mi tece topeni. Dale ze mi tece egr ventil. Motor cely zechcany od oleje. Jo proste takove veci me trapi. 

Takze jsem musel upustit od veci, ktere nejsou dulezite

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

S největší pravděpodobností půjde Octavia k novému majiteli. V únoru měním zaměstnání, které mám přes cestu, tak mi přijde zbytečné si nechávat naftu, když jezdím maximálně o víkendech za našima (tam i zpět cca 80km). Na to budeme mít zatím Fabku HTP. A v létě chci kupovat S Maxe. To jsem odbočil. Zajímá mne, kolik bych si tak za ni mohl říct. 

1.9 TDI 66 kW, najeto 350 tisíc km, STK do 10/2023. Dovoz v roce 2009 z Itálie. Já jsem druhý majitel v ČR od roku 2015. Platil jsem si Cebii, při prodeji ukážu. Vedu si faktury, takže není problém nahlédnout co se kdy dělalo. V listopadu 2020 výměna všech pružin, tlumičů a kulových čepů + zvýšení podvozku o 2 cm. Rok stará autobaterie.

V roce 2018 bouráno na zadek - nové zadní čelo, výztuha, nárazník. Auto má opískované všechny okna krom předního, které se muselo vyměnit z důvodu praskliny. Rozvody do 420 tisíc km.

Výbava: tempomat, manuální klimatizace, 4x okna v el., vyhřívaná zpětná zrcátka v el,  1x airbag, přední reproduktory Hertz (vytlumené přední dveře), reproduktory v kufru Gladen, signalizace couvání, loketní opěrka, Parrot, zámek zpátečky.

Závady: prasklé topení - při zatopení je cítit zápach chladící kapaliny, zadní pravé dveře se někdy neodemknou (hlavně při chladném počasí), nefunguje vyhřívání zadního okna, jiný zámek u šoféra (jedním se odemyká, druhým startuje), únik oleje přes EGR ventil.

Sada letních pneumatik Nexen HD Blue na hliníkových 16ti palcových discích se vzorkem 6 mm, DOT 2620.

Sada zimních pneumatik Nokian WR D4 na hliníkových 15ti palcových discích se vzorkem 7 mm, DOT 2020.

Upraveno uživatelem Laky
Odkaz ke komentáři
V 8. 12. 2021 at 14:29, Laky napsal:

S největší pravděpodobností půjde Octavia k novému majiteli. V únoru měním zaměstnání, které mám přes cestu, tak mi přijde zbytečné si nechávat naftu, když jezdím maximálně o víkendech za našima (tam i zpět cca 80km). Na to budeme mít zatím Fabku HTP. A v létě chci kupovat S Maxe. To jsem odbočil. Zajímá mne, kolik bych si tak za ni mohl říct. 

1.9 TDI 66 kW, najeto 350 tisíc km, STK do 10/2023. Dovoz v roce 2009 z Itálie. Já jsem druhý majitel v ČR od roku 2015. Platil jsem si Cebii, při prodeji ukážu. Vedu si faktury, takže není problém nahlédnout co se kdy dělalo. V listopadu 2020 výměna všech pružin, tlumičů a kulových čepů + zvýšení podvozku o 2 cm. Rok stará autobaterie.

V roce 2018 bouráno na zadek - nové zadní čelo, výztuha, nárazník. Auto má opískované všechny okna krom předního, které se muselo vyměnit z důvodu praskliny. Rozvody do 420 tisíc km.

Výbava: tempomat, manuální klimatizace, 4x okna v el., vyhřívaná zpětná zrcátka v el,  1x airbag, přední reproduktory Hertz (vytlumené přední dveře), reproduktory v kufru Gladen, signalizace couvání, loketní opěrka, Parrot, zámek zpátečky.

Závady: prasklé topení - při zatopení je cítit zápach chladící kapaliny, zadní pravé dveře se někdy neodemknou (hlavně při chladném počasí), nefunguje vyhřívání zadního okna, jiný zámek u šoféra (jedním se odemyká, druhým startuje), únik oleje přes EGR ventil.

Sada letních pneumatik Nexen HD Blue na hliníkových 16ti palcových discích se vzorkem 6 mm, DOT 2620.

Sada zimních pneumatik Nokian WR D4 na hliníkových 15ti palcových discích se vzorkem 7 mm, DOT 2020.

Já bych prodal to HTP a Octavii si nechal. 🙂 

Odkaz ke komentáři
před 4 hodinami, Radas napsal:

No tak to je nájezd asi se hodně staráš protože většinou jsou tyto motory v tomto nájezdu nepoužitelné, ale jak píšeš nech si to co uznáš ty za vhodné 👍

Tak to nemám od novoty. Asi se o to staral předchozí majitel. To máme prostě na tu poštu která je dvě tři minutky a ten nákup. 

 

před 3 hodinami, NameNotFound74 napsal:

Bratr má od zeťáka HTP s okolo 300tis. (Nepamatuju si to přesně) na hrbu, mají to od novoty, takže poctivých. A to na motoru nebylo kromě spotřebního zboží nic dělanýho.

Podle mě to je kus od kusu xD

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
před 8 hodinami, Konny napsal:

R16 litaky chce kupovat kamarad na octu. Kde bydlis, jestli ma vubec cenu resit koupi od tebe? Kamarad je od Vyškova (mezi Brnem a Prostejovem). 

Já jsem z Příbora, cestu na jižní Moravu bohužel nemám. Jedině kdyby jel on kolem 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
před 2 hodinami, Jakub21 napsal:

Podívejme na co jsem v jedné skupině na FB narazil... 🙂 Fotka od nového majitele. Udájně  za ni dal 40 tisíc. Může jít o obrázek autu a venkovnímu

Ano dal jsem za ni v ostravské pobočce 40 000 Kč, tušil jsem že me natahli. Vědět ze majitel prodává do áček za 14, tak mu dam na místě 25 a jsem spokojený. Auto šlape jako hodinky. Je po výměně oleje, čepů, a ložisek. 1 ovce v naftě byl můj sen tak jsem cenu neřešil a pro me vzhledem ke stavu auta byla přijatelná. Teď pravé budu dělat to topení a díky tady Jakubovi ze me na fb označil jsem aspoň zjistil kde je závada ze mi auto smrdí po MAGGI 🤷 egr zaslepený a v pohodě, mělo to špatné starty a hulilo to šedý dým jen při startu. Po zaslepení olej zůstává a starty v pohodě. Pečují o ni jak nejlíp dokážu 🤍

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...