Jump to content

Komfortní jednotka

kraclik

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ahoj,

zeptam se i tady.

Momentálně řeším problém s DO, které se nechce spárovat s komfortní jednotkou (dle Etky 1K0 959 433 T) . Dnes jsem zjistil, že se občas auto samo odemkne (krom kufru) a pokud chci otevřít kufr, musím zapnout zapalování a tím ho odemknout.

Také jsem narazil na podivný zvuk, který vychází právě z míst, kde by komfortní jednotka měla být.

- tady je video http://youtu.be/W-8pzfdohO0

Nevíte, co to může být? A proč se nechce komfortka spojit? Komfortka kaput? Vše ostatní ale funguje. Příští týden mám v plánu se s tím ukázat u MartinaRS, pokud bude mít čas, ale rád bych se zeptal i tady, abych případně ulehčil investigativní práci.

Díky moc

• 10 months later...
  • 3 years later...
Guest vektra

Prosím o radu, namontoval jsem zadní stahovačky oken(byly pouze vpředu), vyměnil kompletní kabeláž řidičových dveří a ovládání pro čtyři okna. Potřebuji poradit kam zapojit ty dva dráty od zadních stahovaček(oranžovohnědý a oranžovozelený,CAN-L a CAN-H). Co se pak musí nakdovat. Mám octavii 2, rok 2006. Předem děkuji za odpovědi.

• 8 months later...
  • 1 year later...
před 16 hodinami, Rolbař napsal:

pokud je to OII po FL, tak je vše ok, adresa 46 je jen virtuální

Ano fl... Uz mi to jeden clovicek taky potvrdil, vse se koduje prez centralni elektriku. Diky ??.... Ale na druhou stranu mi pise druhy clovek ze se do komfortu dostane ?

• 3 years later...
  • 3 weeks later...