Přejít na obsah

uprava 66kW na 81 kW


Doporučené příspěvky

záleží jakej máš teď kód motoru a nebo se to dá poznat rokem

 

pokud máš třeba AGR ,tak je přestavba na 81kW složitější.. liší se turbo,výfuk,mazání turba,jiný systém podtlaků ovládání turba a ještě nějaký drobnosti :smich:

 

pokud máš rok 2000 a vejš,třeba ALH,tak už máš turbo stejný jako má 81kW , pak se to liší jen ve vstřikách a software

Odkaz ke komentáři

kolem 10.000 bys mel mit trysky i chip ;)

 

ja mam ted 81 kW a jen chipem pujdu asi na 96 kW. Vsechno se to musi samozrejme zkontrolovat, nez se zacne neco takovyho dit :smich: takze napichnout na vag a nechat zkontrolovat hodnoty poradne :smich:

Odkaz ke komentáři

no ale co by si chel dal ladit z 81? :smich: dost zalezi na tryskach ;) kdyz das silny, tak chipem muzes klidne dal... 110 kW (jen priklad) atd, tam je to pak o turbu treba z 96 kW verze, IC, spojce... jinak ty novejsi 66 jsou stejny jako 81, akorat je rozdil v tech tryskach a uprave RJ. Ale takovy vykon pak chce zadni kotouce... ono to neni jen o motoru, no

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
no ale co by si chel dal ladit z 81? :smich: dost zalezi na tryskach ;) kdyz das silny, tak chipem muzes klidne dal... 110 kW (jen priklad) atd, tam je to pak o turbu treba z 96 kW verze, IC, spojce... jinak ty novejsi 66 jsou stejny, jako 81, akorat je rozdil v tech tryskach a uprave RJ

 

no sak mam na mysli ako si spomenul ty ze mas 81 a chipom to chces dat na 96 ... ci by to slo aj pri tej 66 alias 81

Odkaz ke komentáři

je tam rozdil v tryskach, ty nase maji vetsi prutok (myslim)... kdyz to napisu jednoduse. Dej silnejsi trysky a chipem to zen tak vysoko, kam bude motor, spojka, trysky a dalsi takovy veci stacit.

 

Jeste to napisu jinak... zapomen na to, ze je 81. Kup vetsi trysky, dej chip a ses rovnou na 96 kW a nebo dej rovnou 110 kW ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
Stejnou chybu už bych neudělal :) ja jsem dal foukátko 1749 VA a teť mě mrzý že jsem nedal alespoň 1749 VB ale měl jsem dát hned skládačku :lol: .Protože určitě bude chtít časem ještě kousek nahoru je to hodně návykové :)

Njn není divu ,ale ty máš nějakých 170hp né ? to už seriovka opravdu nepobere toe jasný :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...