Přejít na obsah

Lenovo Yoga book- PRODÁNO


Lukas60

Doporučené příspěvky

prodám tablet 2v1 s klávesnicí Halo na podložce Create Pad a stylusem s opravdovým inkoustem. Možnost využití ve 4 režimech díky plně otočné konstrukci. 4jádrový procesor Intel Atom x5-Z8550 (1.44GHz, TB 2.4GHz); 4GB RAM DDR3; dotykový 10.1" IPS displej s rozlišením 1920 x 1200 bodů; grafika Intel HD Graphics; 64GB eMMC disk, slot microSD; zadní fotoaparát 8MPx AF, čelní webkamera 2MPx, Wi-Fi ac, Bluetooth, micro USB, micro HDMI; baterie s kapacitou 8500 mAh a výdrží až 13 hodin běžné práce; operační systém Windows 10 Pro

je to verze bez 4G ještě v záruce

Důvod prodeje- nevyužitý cena: 8500,-

20180510_192120.jpg

lenovo-yoga-book-paper-pad-option_slideshow_main.jpg

20180510_191235.jpg

20180510_191229.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...