Přejít na obsah

vypnutie klimatizácie pri dlhšej jazde


Spiker

Doporučené příspěvky

Ahojte
obraciam sa na vás s otázkou / problémom. Poslednú dobu sa klimatizácia správa veľmi divne, po naštartovaní ihneď nabehne a všetko funguje tak ako má, približne však po 100km prestáva chladiť a fúka nechladený vzduch. Po otvorení kapoty sa samozrejme ventilátor klim. nekrúti, podarilo sa mi ho však "iba raz" miernym štuchancom rozbehnúť a klíma znova nejakú chvíľu fungovala. Mám dojem, že čím je vonku teplejšie tým skôr prestáva chladiť. Po tom ako vypnem motor, na nejakú dobu odídem od auta a vrátim sa, tak všetko znova funguje tak ako má. Diagnostika pri zapnutej fungujúcej klimatizácie a ani v histórii neukázala žiadnu chybu. Ak viete poradit kde by mohol byť problém alebo ešte lepšie ako ho diagnostikovať, nakoľko naplánovať si dlhšiu jazdu s koncom priamo u niekoho kto má diagnostiku celkom problém.

tech. u. : r.v. 2007, 2.0 TDI (BMN), 220 tis. km, klíma čerstvo naplnená

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ahoj

už jsi to nějak vyřešil? To podobné se stalo mně při letošní jízdě do i z Itálie. Venku bylo cca 35° a začala vynechávat klimatizace. Po vypnutí a zapnutí začala nějak fungovat. Na zpáteční cestě po přestávce nešla nahodit tak hodinu. Po příjezdu do Vídně, kde klesla teplota na cca 20° tak po zapnutí začala normálně fungovat. Motor 1.6 Mpi r.v.2009.

Děkuji za případné rady.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...