Přejít na obsah

Zlatonka OCT Vala


Vala

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zrcátka chci sehnat druhé a dát je do černa, ale lakem, folie jde vidět, prý se lepí na 3x.

Střecha a sloupky jsou folie .

A maska je lakovaná do barvy vozu, a znaky udělané do barvy vozu s černou.

Světla ještě chci dělat do černa, jako mlhovky. Chrom se mi vůbec nelíbí.

Upraveno uživatelem Vala
Odkaz ke komentáři

Normálně bych je vzal smirglem a potom základ na plasty a stříknul lakem a potom krycím lakem, dělal jsem to tak na svým a drží to. 
 

jinak kamarád delal ty světla s nějakou gumou nebo co, ze se to dá kdyžtak rychle sundat, kdyby s tím bxl nejakej problem... přišlo mi to fajn a i to dobre vypadá, skoro jako lakovany. Ale záleží na tobe...

Odkaz ke komentáři

Lukyn2020 

Držet bude, ale když spočítám kolik si vezme lakýrník co mi dělal masku třeba, tak je tam rozdíl třeba 100kč na střiku, ale chci nechat original kryty kdyby náhodou při prodeji, tak proto uvažují o druhých řerných.

Světla gumou? To dělal ale povrchově, já mám mlhovky stříkane ve uvnitř, STK to pošlo čistě a nikomu to nevadí, takže takhle chci udělat i hlavní, plus další úpravy. 

 

riska_123

Když už konečně jezdí, je potřeba to dotáhnout trošku.

Upraveno uživatelem Vala
Odkaz ke komentáři

Plastové lišty se jen tak neobrousí a nestříknou základem na plast. Je potřeba ještě plnič, možná už budou mít škrábance, nebo ťukance, tak ještě kyt. Před měsícem jsem dělal na jiné auto a proces přípravy jsem dělal na 3x, až jsem byl spokojený. Co by mě ale štvalo jsou ty fleky na dveřích od rozstřiků. Honza

Odkaz ke komentáři

Nejsem si jistej, zda se ty lišty liší od faceliftu, třeba u faceliftu je na nich takový jakoby vzor, nejsou hladké... Já je tedy rovnou stříknul základem na plasty a poté barvou (několik vrstev) a nakonec krycím lakem.
 

jinak na před FL jsem viděl s přípravou na lak jen ty boční, ale na předek a zadek vůbec, asi je to tak, že si to dotyčný dělá individuálně. 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...