Přejít na obsah

komesova O1 TDi


Doporučené příspěvky

Tak nakonec jsem té mojí ofci vlákno založil po roce :D Je to klasická rotačka, dovoz z Rakouska, rok 2003, celkem slušná výbava - maxidot, multi volant, malý koženny paket, vyhřívané židle, zadní parkovací senzory, dešťák, tempomat atd...

Co se od té doby udělalo: 

- rozvody, všechny filtry, olej

- komplet brzdy (kotouče + destičky vpředu i vzadu)

- od A-Hifi komplet výměna repro + vytlumení dveří + výměna antény

- nové čelní sklo

- vyčištění interiéru mokrou cestou

- chip od TDI Fun

A další drobnosti jako baterie, stěrače, LED osvětlení interiéru atd... Je na ní ještě dost práce, časem snad přidám další info :)

IMG_20180428_140029.jpg

IMG_20180801_083901.jpg

IMG_20180801_160701_1.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj , zatím jsem si zvýšené kouřivosti nevšiml, ono by to šlo  ještě navýšit ale musely by se vyměnit vstřiky ideálně za sprinty nebo z 81 kw verze, ty moje už nejsou úplně top stav , a hlavně by to chtělo vyčistit sání, určitě bude zanesené. Tohle bude možná všechno ve druhém kroku + výměna hydroštělů za studena cvakají, při zahřátém jen mírně takže zatím nic akutního ale do budoucna určitě budu řešit.

Maxidot funguje v pohodě, zatím ;)

IMG-20170413-WA0005.jpg

Odkaz ke komentáři

Sprinty bych nedával, je to dost o náhodě jaká je jejich kvalita (rozprach atd.), ideálně sehnat origo Bosche, ale ty už prakticky nejsou. Ale z hlediska výkonu budou i Sprinty dobrý, z hlediska emisí a spotřeby (a o tu mi konkrétně jde, mám soft dělanej mj. právě na spotřebu v částečným zatížení) už to takovej šlágr asi nebude.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Úplně jsem tvé vlákno přehlédl. Vypadá že se pěkně starás... Zámky jsou klasika. A máš super kola. Moc tomu sedí. Co se týče úpravy Zdena umí. Každopádně pokud nechces pak řešit IC, turbo a podobné, tak sprinty 764 jsou super a měl by jsi být okolo 145ps, spotřeba v podstatě beze změny. Pořád je to o noze...Hlavně koupit trisky z provereneho zdroje... Kopii fratelek i boschu je bohužel hodne... 

Odkaz ke komentáři

Díky za pochvalu, snažím se ji postupně dávat dokupy a cokoliv se začíná srát okamžitá výměna nic nezanedbávám ;) zatím jsem s výkonem spokojen, příští rok z jara mě čeká technická tak jsem zvědavý jak dopadnu a poté budu řešit co dál. Ony se do té doby určitě další investice objeví ;) je to přece jen už starý pelech...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Octa jezdí pořád, teď dostala servis za 16k (přední tlumiče + pružiny - ty byly těsně před smrtí, uložení, ložiska v náboji, geo + přezutí na letní) jinak doteď spíš drobnosti zámky a tak..jinak slouží dobře jen trochu vykvetly i přes čištění přední blatníky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...