Přejít na obsah

Škoda Octavia Combi


Doporučené příspěvky

Prodám Škoda Octavia Combi

1.9 TDi 66kW rotačka spolehlivý motor AGR ještě z obtokovým turbem
rv 1999 
najeto 342xxx
stk 11/2019

Tři ramenný volant z O2 FL RS,pedály RS,výhřev sedaček, tempomat,nové větší brzdy (těhlice+brzdiče1držáky+kotouče viz foto,vše origo), zadní brzdy kotoučové,palubní pc,manuální klima,4x okna v elektrice, vyhříváné elektricky ovladatelné zpětné zrcátka,loketní opěrka, sedačky z O2 (po dohodě můžu nechat nebo vrátím origo z O1), dvojité dno kufru, origo odjímatelné tažné zařízení, parkovací senzory. 
Dohoda jistá, eko zaplaceno.

 

Cena 55000,-

3.JPG

4.JPG

2.JPG

1.JPG

0.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...