Přejít na obsah

Červené L&Kčko


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak to je moc fajn že všechno funguje tak jak má! [emoji106] Jinak moc pěkné zimní fotky! [emoji106] Kde to je foceno? V neděli odjizdime na týden do Alp, tak jsem zvědavý jak bude ten můj Supík fungovat v pořádaných zimních podmínkách. Tady u nás to je bez problémů.

Odesláno z mého SM-N960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Tak to jsou pekelné zimní podmínky !!! :palec::palec::palec:

Tohle jsem teda ještě nezažil ani v Alpách a ani po tom moc netoužím :biggrin: . Můj "nej " zimní zážitek byl v Jeseníkách před pár lety, kdy jsme bojovali s úklidem sněhu z aut + odklizením příjezdové cesty k chatě asi 6 hodin ve 4 chlapech. A to za noc spadlo jen půl metru. Toto si neumím představit - takto vykutávat auta.... Opravdu mazec !

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

The AdBlue ® consumption amounts to around 0.8 - 1.2 l / 1000 km.
The AdBlue ® tank filling is about 13 litres (udaje zde, strana 205 https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/en/Superb_3V/05-2015/Manual/Superb/B8_Superb_OwnersManual.pdf)

To neni zase takovy zlo, ani moc otravovani navic, kdyz by to slo dobre, tak bych to doplnoval rovnou s vymenou oleje :)  a naklady do 200czk na 10.000 km, to je celkem v pohode, ne?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...