Přejít na obsah

DMS alias driving mode selection


Doporučené příspěvky

Da alebo neda sa domontovat do mojej O3 1.6 tdi 2013/11 elegant? Skoda, ze mam verziu bez moznosti nastavenia ECO, NORMAL, SPORT a INDIVIDUAL modu. Ak to niekto uz skusal dajte prosim vediet. Pre jazdu po meste je urcite ECO mod zadostucinenim a plynulejsie odstupnovany plynovy pedal je vyhodou :).

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak to mas super to Ja by som potreboval ak sa to da dorobit do mojej oktavie 3 rok 2013/11. Uz som ju cipoval a stale to zere ako svina na moj vkus. Moj stary 20 rocny VW passat 1.9 tdi papal o dost menej. VRSko je uplne jasne o co tam ide. Max krutak, max vykon a max ostatne :beer:. Ty naftu setrit nepotrebujes to viem :loool:. No ja by som rad pri svojej 1.6 tdi co to na eco mode usetril. Mozno sa to da priamo len v skodovke v Boleslavi dorobit :biggrin:.

Odkaz ke komentáři

To netvrdim. Viem, ze eco mode funguje trosku na inom principe a to na lepsie odstupnovanom plynovom pedale. Len keby to bolo riadene vsetko elektronikou podla mna by sa to mohlo dat nejako dorobit. Mne by to dost pomohlo. Spotreba po zaradeni dvojky alebo trojky raketovo stupa, takmer ako u benzinaku. A na to som u stareho pasiku nebol veru vobec zvyknuty. Je to des trapit zotrvak alebo komplet spojku jazdenim po okreskach podla "eko-radcu" na palubaku na 1200 otackach. Aj tak toho moc neusetrim. Skor sa mi jedna o to reagovanie plynu na zoslapnutie - ECO Mode :happy:.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...