Přejít na obsah

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Doporučené příspěvky

Tak já už mám delší dobu Z30 a maximální spokojenost. Nemůžu teda moc srovnávat, protože jsem zas tolik smartphonů neměl, ale mám tam nastavený 2 mailový účty, který se mi stahujou každých 15 minut a vydrží mi to bez problému 3 dny, když zapomenu nabít, tak i čtvrtý den přečkám. Běží mi tam veškerý Android aplikace včetně banky, neseká se to. Propojení s PC naprosto v poho...co víc člověk potřebuje ;)

Odkaz ke komentáři

 

Já jen, abych netahal dříví do lesa nebo naopak tam pak nebyl jako jedinej ... :prcprc:

 

no nevím, ..... asi jsem už starej, ale heslo "poloviční zábava za dvojnásobný peníze" ??? :lol:

Dalsi ostruzinar ? Vcera vysla konecne aktualizace na 10.3.1xxx a ja prave zkousim BB Blend na Z10 a nemuzu se dockat passportu

 

to mě zajímá a passport čím dál víc, už jsem si nakreslil i čtverec 8x8 cm co je displej passportu a .... myslím, že dobrý

Odkaz ke komentáři

no nevím, ..... asi jsem už starej, ale heslo "poloviční zábava za dvojnásobný peníze" ??? :lol:

 

tak samozrejme ze cilem je celej vecer se kralovsky bavit se, nechat nekoho jinyho aby rezivo pripravil a ty uz to pak na zaver jen preriznes a hodis do kamen ze jo :jelen: :jager: :asie:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...