Jump to content

Brno a Jihomoravský kraj

Ol@f

Recommended Posts

Najíst se tam dá. My si také vždycky vybereme. A když má člověk štěstí, tak mají i nějaký speciální nabídky (kačeny, zvěřinky atd.) :) Jinak já dneska bohužel nic, musím chystat na zítřek.

No, jak se to vezme. Na antibabiš demonstraci se nabalilo spoustu sluníčkářů, pravdoláskařů a zelených a v Cole nikdo nebyl. Ale měli celem fajn zvěřinový menu, takže večeře luxus :D

Skaja:

Tak jsme se v ColaTransportu těsně minuli, přijel jsem tam se synem na 18:oo, nikde ani noha, dali jsme si večeři a kolem 19:15 jsme odjižděli, protože nikdo nedorazil :(

M.

Edited by Mirek1.8T

Vzhledem k situaci v posledních měsících, kdy byla účast tragická, bych léto víceméně vypustil. Každý má své zájmy a činnosti, takže nemá cenu lámat situaci přes koleno. Až začne být na podzim hnusně, mohla by se situace opět zlepšit :)

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A kde to mivate? Omlouvam se, ale v telefonu nez se proklikam, tak se radsi zeptam - zitra mam nejake vyrizovani po meste, tak bych se mohl na chvili zastavit na kofolu a na kus reci nez si prevezmu hlidani zvirete...

Cola Transport, Holasky, nekdo uz tam byva od cca 6. Myslim ze tentokrat neni rezervace ale taky to vypada ze nas bude pet a pul takze nebude problem obsadit jeden stul na zahradce nebo prejet kousek jinam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Chyba není , a co hodnoty? Teplota vody pro řj ? Teplota vzduchu? 
    • Ahoj lidi. Potřebuji radu protože už nevím co s tím. Octavka rok 97 1.6 aee. Ať je motor zahřátý nebo studený, tak po chvilce co drží otážky stabilně tak se rozhoupe, až občas chcípne sám od sebe. Při jízdě to samozřejmě jede naprosto normálně🙄. Přečetl jsem si příspěvky na co se zaměřit ale zatím mi nic nepomohlo. věci co jsem měnil: rozvody (před rokem), klapka, čidlo v sání, palec + víčko rozdělovače, kabely zapalovací, svíčky, cívka (před rokem), lambda, palivové čerpadlo (dávalo necelé 2,5bar), filtr palivový, čidlo klepání, čidlo teploty (když ho ale odpojím tak to přestane houpat) přijde mi, že jsem tam udělal snad všechno co na tom motoru je 😄 kontroloval jsem i vačku s hydroštěly a ta je ok, základní nastavení klapky ok, seřízení předstihu ok, sání ok, výfuk ok žádná chyba na diagnostice není any idea co s tím dál?
    • aj na aliexpresu maju...podobna sada za 80kc...ale pockas si tak 2 mesiace 🙂
  • Create New...