Přejít na obsah

Digitální panel přístrojů - dodatečná montáž


Doporučené příspěvky

Áno, úspešne spravených niekoľko inštalácií :pivo:

Hodne záleží od existujúceho auta - modelový rok, konkrétna kombinácia MIB a verzie sw, gateway... Dá sa povedať, že bezproblémová dorábka v zmysle výmeny len samotného panela prístrojov je len u O3FL vyrobených po 05-06/2017.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o rok později...

Zdravím,

Omlouvám se, že oživuji starší téma, ale novější jsem nenašel. 

Měl bych též zájem o dodělám Virtuálního panelu. Vše bych si pravděpodobně dokázal udělat sám, ale spíše mě zajímá cena samotného panelu, za kolik jej lze sehnat. Mohl by mi někdo z vás napsat, za kolik lze sehnat? Na internetu samozřejmě nějaké jsou, ale to je od kde koho a ceny mi přijdou docela vysoké. 

Děkuji 🙂

Odkaz ke komentáři

Vzhledem k tomu, že to podléhá ochraně komponent tak je celkem risk to kupovat kdesi na internetu. Co mi říkal kdysi ferda tak je to něco kolem 30k

ale určitě ti řekne i jtfcobra vím že se tím zabývá a podle všeho je i šikovnej. 

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Já jsem se díval například na Mihocar, kde ty "jeté" prodávají za necelých 20 tisíc. Zas, co se na tom může poškodit, buďto to funguje nebo to odejde celé, si tedy myslím. Akorát bych k tomu musel mít čestné prohlášení kvůli rozdílu najetých kilometrů a snad by to neměl být problém. K tomu oni mají prý u mihocaru nějakou domluvu s jedním servisem, ke odstraní ochranu komponent, když je to kupované právě od nich.

A děkuji za tak rychlou odpověď. Zkusím jtfcobru kontaktovat a zjistit více 🙂

Odkaz ke komentáři

@milhausek neznám osobně ale vím, že se tím zabývá, dál bych se do toho nevrtal, já preferuju ferdu se kterým má spousta lidí taky problém. 

Jinak co se týká té ochrany komponent, není lepší koupit nový než řešit nějaké odstranění ? Jinak mě ty budíky ani trochu nelákají, nevidím tam žádný extra užitek 😏

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...