Přejít na obsah

Stříbrný šíp


Doporučené příspěvky

Ahoj,

tak jsem se sem dostal taky. Začal jsem s krásnou felicií kombi 2001 1.3 50kw na lpg. V prosinci jsem ji prodal (koroze blatniku) a už jsem chtěl něco s klimatizací. .  Nejsem moc náročný uživatel tak jsem s ní byl nadmíru spokojen najela 280tisic a mechanicky byla naprosto v pořádku. Zamáčknul jsem slzu a jal se obhlédnout pár auto bazarů. Třetí autobazar mě vyvedl ze snu, a začal jsem přemýšlet o novém autě s levným provozem. Po pár měsících jsem už auto potřeboval jako sůl a zmínil jsem se znamému (pár lidí od něj má dovezené auto a naprostá spokojenost), jestli o nečem neví. Po týdnu mi volal a poslal fotky stříbrné octavie 1.9 tdi 81kw, 2004, 240 000km. Dphodli jsme se že ji doveze a když nebudu mít zájem tak že na ni má kupce. Po první prohlídce auta jsem byl ze spousty věcí nadšený, auto bylo nad míru zachovalé, cena byla parádní. Historie doložená včetně faktur. Pár věcí jsem musel nechat vyměnit, rozvody a filtry byla samozřejmost v ceně. zadní gumy už nebyly, tak jsem dal celoroční crossclimate+ od michelinu 205/55 r16  (zatím paradníA tak jsem se stal hrdým majitelem octavie combi 1. 

 

Výbava: sportovní sedadla s větším bočním vedením, kožený volant, kožená ručka, 4x airbag, navigace, 8x repro, měnič na 6 CD, vyhřívaná přední sedadla, 3x 3 bodový pás vzadu, loketní opěrka, všechny okýnka v elektrice, climatronic, maxidot, mezipodlaha v kufru, l&k disky. 

 

Do 14dní od nasazení značek, prasklá vana, prdlý chladič klimatizace. Čekal jsem že chvilku vydrží, ale už opraveno. 

Co chci a budu dělat:

-drobné opravy: oprava mikrospínačů u řidiče a v kufru, zadní lampičky se musí koupit, loketka opravena kovovýmy panty tady z fora, opravit popelnik ( nezavíra se), již opravený zadní ostřikovač. 

-  větší úpravy: nové tlumiče (až doslouží staré), paket pro špatné cesty. nové brzdy komplet celé auto (rs), trysky 502 + malé poladění

 

Zatím jsem spokojený. 

 

 

 

received_174958009976994.jpeg

received_174957946643667.jpeg

received_174957773310351.jpeg

received_174957813310347.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Tak mala aktualizace.

Octavka dostala novy chladic klimy, a olejovou vanu. Jelikož nevěřím na náhody a olej byl pod celym autem pred barakem, tak typuju závist od nejmenovaného člověka. 

Dále mi občas auto házelo nouzový režim, takže zatuhlá regulace turba, tak proběhlo vyčištění turba, egr, svody. Ani to nebylo tak zacpaný jak jsem čekal. Ale dočasně jsem zaslepil egr, po cca 2000km zase zprovozním. 

 

Nachystány trysky FB764, dostal jsem zadarmo race520, ty jsem vyměnil za 764. Montáž snad koncem dubna. 

 

Mírné občasné hučení levé přední brzdy. Zkusim dát ate powerdisk, ale vydím to na 312 z rs, již jsem zaukoloval dodavatele, tak uvidime kdy budou. 

 

Jinak až na pár drobností auto super. Celoročky Michelin bez ztraty kytičky. 

IMG_20190316_124052.jpg

IMG_20190316_123835.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Tak po dlouhé době pár novinek. 

Žluté H3 do mlhovek. 

Nové přední brzdy komplet. 

Zadní levé ložisko a nějaká droboť kolem. 

Kontrola kol, převážení, vše v pořádku, jen jsem chtěl vedět jak si celoročky stojej. A stále jsem spokojený. 

Vstřiky s turbem nachystaný, preventivní údržba, ale je zima a nemám vyhřívanou garáž. 

Oprava zadních čtecích lampiček výměnou. 

 

Chystám nový 2din jak budou peníze a oprava kabelú v prúchodkách. 

Jinak mám puchýřky na patých dveřích kolem te kraviny nad SPZ. zatím zatřeno a uvidíme, asi to skončí zaslepením zámku a zrušením lišty. 

 

Odkaz ke komentáři

No smiril jsem se ze tohle auto po te peci pujde pryc bud az nepujde opravit, coz nepredpokladam. 

A nebo za par let jako veteran 😂 kdyz nekdo nabidne neodolatelnou cenu. Zatim me a dalsi z rodiny odvezla pokazde a to i kdyz nemela chudinka olej. Teda mela ale po chcipnuti pred barakem vytekl. Pak jela na lane na vymenu vany. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...