Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Pokud bylo aut více, je to jasné, já jen, že se s tím ten hajzl tak kreslil. K dotazu:  za mě, pokud tam byl z továrny, tak znak na auto, má tam být, líbí se mi. Já si na to obecně potrpím, veterány musí mít taky všechny detaily - ani se neptejte, kolik tisíc stál malý znáček karoserie Kvasiny, který ani není moc vidět, protože je uvnitř. Stejně, když něco lakuji a byl tam nějaký nápis, znak, dávám vždy zpět. Pokud to není z továrny, nedávám, když bylo možno objednat Octu s a nebo bez motorizace, byla bez, i když by to bylo červené 🙂 . Honza

Odkaz ke komentáři
15 hours ago, romariooo said:

Ty vole to je zase názor že každý má nepřátele  🤑🤑

Kluci prosím Vás!!! Otázka než auto pujde na lakování.Dát zadní emkový znak zpátky nebo ne? Co myslíte?

Ona se mi snad i malinkato vice libi ta zandel bez znacku, ale neni to zadny pseudo-rs, je to vazne Mko a tak bych ho tam nechal.
A SPZ, protoze mas M3, tak jednoznacne hodit na 3M 🙂

Odkaz ke komentáři

Dovolím si ocitovat moudro:

Oskar Wilde: "Každý úspěch, jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbeni, musíme být průměrní."

Seneca: "Lichotný nepřítel se ke mně staví, jako by byl mým přítelem."

Willian Saroyan: Žádný nepřítel se vám nezoškliví tolik, jako ten, kdo býval přítelem nebo jím stále ještě je, a takových je mnohem víc, než tušíte. Nejhorší nepřítel je ten, který vás zná a ví, co vás nejvíc raní, a jestli je ke všemu obratnější než vy, pak na tom nejste moc dobře.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...