Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Járo: v takovem stavu jako je to ted veř mi ze nebylo. Strakosova byla krava ale drzela to tam pohromade. Ted se karta otocila.

V Praze je to jine. Tam to točeni zamestnancu melo jiny level. 

Nekdy mam chut tomu Strakošovi zavolat a otevřit mu oči ale asi jsem hodne naivni...

Odkaz ke komentáři

Péťo: tak Ty nepřestaneš provokovat jo? :)) no počkej az pojedu přes Bolku :)))

Tome: snad neco malo ten muj moturek vydrži ale jelikož nejsem střelec a neco malo o tom jsem se pred nakupem M3 dozvedel tak snad nebudu litovat :)

 

Jinak jsem uvažoval vymenit dvojkovou Fabii zeně a koupit Karoq v 1,5 TSi mimochodem velice prý povedena motorizace vcetne supr previdovky v automatu (a to myslim smrtelne važne) tak jsem zjistil ze to stoji pomalu jako moje M3. To si delaji kozy ne? To jsem malem spadnul z židle. Jen blázen za to da osm kilo. To je fakt úlet ale dokud to lidi budou kupovat tak se to bohuzel nezmeni :(

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
V 21. 2. 2019 at 15:37, romariooo napsal:

Péťo: tak Ty nepřestaneš provokovat jo? :)) no počkej az pojedu přes Bolku :)))

Tome: snad neco malo ten muj moturek vydrži ale jelikož nejsem střelec a neco malo o tom jsem se pred nakupem M3 dozvedel tak snad nebudu litovat 🙂

 

Jinak jsem uvažoval vymenit dvojkovou Fabii zeně a koupit Karoq v 1,5 TSi mimochodem velice prý povedena motorizace vcetne supr previdovky v automatu (a to myslim smrtelne važne) tak jsem zjistil ze to stoji pomalu jako moje M3. To si delaji kozy ne? To jsem malem spadnul z židle. Jen blázen za to da osm kilo. To je fakt úlet ale dokud to lidi budou kupovat tak se to bohuzel nezmeni 😞

No, nevím odkud si čerpal, ale 1.5 TSI se jako moc povedené zatím nejeví viz vedlejší škoda fórum a zahraniční fóra. Dost trpí škubání motoru, které je markantnější právě ve spojení s DSG. Tuto kombinaci uvažuji výhledově do Scaly, takže si to půjdu projet až se to objeví u dealerů.

Do města je krátká fabka mnohem lepší než Karoq, který je přeci jen o něco větší a tomu TSI prostě nebudou couračky po městě svědčit.

Jinak srovnávat nové auto s ojetým, sice prémiovým, mi přijde trochu mimo.

Odkaz ke komentáři

1,5 tsi je daleko horší jak jeho předchůdce 1,4 tsi a je jedno už v jaké podobě,  i ta moje starší 1.4 tsi s řetězem je na tom lépe. 

Škodovka posledni dobou neví co si má za ty auta říct. 

Pokud něco nového místo Fabie, měl bych jasno, Polo GTI, pokud koncern, jinak Mazda, cokoliv od trojky, klidně cx

Odkaz ke komentáři
před 8 hodinami, romariooo napsal:

Péťo: tak Ty nepřestaneš provokovat jo? :)) no počkej az pojedu přes Bolku :)))

Tome: snad neco malo ten muj moturek vydrži ale jelikož nejsem střelec a neco malo o tom jsem se pred nakupem M3 dozvedel tak snad nebudu litovat :)

 

Jinak jsem uvažoval vymenit dvojkovou Fabii zeně a koupit Karoq v 1,5 TSi mimochodem velice prý povedena motorizace vcetne supr previdovky v automatu (a to myslim smrtelne važne) tak jsem zjistil ze to stoji pomalu jako moje M3. To si delaji kozy ne? To jsem malem spadnul z židle. Jen blázen za to da osm kilo. To je fakt úlet ale dokud to lidi budou kupovat tak se to bohuzel nezmeni :(

Však si dělám prdel.

Odkaz ke komentáři

Ta Mazda CX3 je fakt krásná ale půl míče nedám za druhé auto které bude stát před barakem....

Lanci: taky se mi nelíbi dotykové displeje.

Járo:  já mám teda jiné info ze servisu ohledně 1,4 versus 1,5 TSi.

 

Přikládám pár slíbených fotek segry M3.Podotýkám že bylo sucho ale je fakt že asfalt byl studený.Je to strašně zrádny,Šílena představa :(

51169439_629762034110191_6461901678357512192_n.jpg

51090805_510610002798100_8172627078370295808_n.jpg

51293313_349204849266378_9216344564120420352_n.jpg

50951876_787494334959107_6209721883298889728_n.jpg

Odkaz ke komentáři
před 20 hodinami, romariooo napsal:

Járo:  já mám teda jiné info ze servisu ohledně 1,4 versus 1,5 TSi.

Tak to je možný, lidi toho napovídají ..... já jednu 1,4 tsi teda mám a je na ní 285.000 km a měnily se dvakrát rozvody a jednou vodní pumpa ....  navíc já si vždy zjišťuju i konstrukční věci motoru, kde je 1,4 tsi podstatně jednodušší než 1,5 tsi

takže vlastní zkušenost

 

Jinak k té M3, sucho je sucho, ale mám pocit, že na tom jsou letní gumy a to ještě ne v nějakém super stavu , spíš hrůza, pokud fotka nezkresluje, takže všechny předpoklady k průseru, v kombinaci s více než 300kW na zadku. Může být rád, že tam nikdo nešel. To by zase bylo v novinách veselo

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

To ale nejsou zrovna aktuální fotky. Na FB tohle kolovalo už tuším na podzim. A přesně jak píše Jarda tohle vypadá na mizerný letňaky....

Njn, když mám pod prdeli víc než 300 koní, tak nemůžu vyjet z vedlejší pod plynem. Je vidět, že nejdřív vzal tu zeď levou prdeli a pak až sloup. Vlál tam asi moc pěkně

Odkaz ke komentáři

Fotky jsou z listopadu a panáček jel zrovna do pneuservisu na přezuti :(  Hold to malinko podcenil. Jinak totálka to je jako vyšitá.

Petře, nemusí ani jet pod plynem, stačí kick down a malinko namrzlá cesta.

Hold to auto a jedno zdá má pod zadkem 300 nebo 50 kW zbraň.

 

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...