Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak me pred vjezdem do baraku praskla kanalizačni pripojka a kdyz jsem prijel z prace tak zjistil ze Šmoula zustala uveznena v garaži.

Ach jo. Jeste ze to vcera opravili a ja dnes muzu vyrazit smer Podebrady. 

 

Maro: M3 je silnejsi nez M2 ale zase je težši i kdyz ma 355kW. Jinak interier je skoro stejny. Funkčni a prehledny. Nova M2 uz ma filtr pevnych castic??? To jako fakt? Bože koukam ze jsem koupil za minutu 12 :)

Odkaz ke komentáři
před 17 minutami, romariooo napsal:

Martine presne tak. Ty delas moderatora? 

Maro: zavolal jsem kluka co mi to zjisti. Ptal.se zda chces bicolor nebo obyč.? Koupils M3? 🙂

je mě to jedno, co nejlevnější... ideálně i ojetý.... uvidíš ;-)

 

9" ET 29
10" ET 40

 

díky

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Já jsem teď seděl ve trojce a musím objektivně říct že vzadu je víc místa než v pětce. Nechápal jsem to ale je to opravdu tak. Nevím zdá to bylo pocitově ale byl jsem docela překvapený. Mě by vadíla ta stísněnost vepředu ale věřím tomu že jízdní vlastností toto minus odmázne.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak M3 dnes byla opet jako Brumla málem naprcana na jizni spojce. TVL to vedro dela z lidi uplny hovada. Cesta HK : Ruzyn pohoda ale zpet pres mesto zlej sen.  Jsem zvaledavy kolik prijde pokut...pres centrum do tunelu je závora kterou jsem málem porazil jelikoz jsem si nevsimnul cervenych svetel ale vylozene semafor to nebyl. Sla pak autom.nahoru ale jestli tam byli kamery tak jsem v hajzlu...

Odkaz ke komentáři
před 15 hodinami, romariooo napsal:

Tak M3 dnes byla opet jako Brumla málem naprcana na jizni spojce. TVL to vedro dela z lidi uplny hovada. Cesta HK : Ruzyn pohoda ale zpet pres mesto zlej sen.  Jsem zvaledavy kolik prijde pokut...pres centrum do tunelu je závora kterou jsem málem porazil jelikoz jsem si nevsimnul cervenych svetel ale vylozene semafor to nebyl. Sla pak autom.nahoru ale jestli tam byli kamery tak jsem v hajzlu...

Když nám po Praze jezděj takový p.... a zřejmě ještě né z Prahy,nelze se divit,že je tu tolik nehod.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Dnes jsem se malinko vydesil ohledne teploty oleje. Vetsinou litam dalnice ale posledni tyden jsem liny jezdit na skutru po meste tak beru Šmoulu. No a po zahrati oleje na cca 90st.to spadne na 70 az 80. Jelikoz to ve meste neni tak v zatahu jako na dalnicnim provoze. Tak jsem se vydesil a volal kluka co se mi stara o bawa a prej muzu být v klidu..

 

Rikal ze ta teplota je vypoctena z vice snimacu a je orientacni tak to moc nekoumej. Kazdopadne idealni teplota oleje je kolem 80 stupnu takze dobry😉

Nemam se bat ze to je tak citlive snimace ze kdyby bylo neco spatne hned to spadne do chyby nebo vypne motor.

Uz se blizim k 10 tis.najetych km od koupe. Na vikendovku slusny 🙂

 

miluju pismenko M...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...