Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Presne tak...zaleži zda mate zaplaceny satelit. Pokud ne tak neni videt pohyb vozidla jen lokalizace kde se zrovna nachazi.

Jinak z D11 ani z Prahy mi nic neprislo. Ale to je jeste brzo. Oni na to maji rok nebo se pletu?

 

Maro co to je za aplikaci? To je placena sluzba popr.kde ji muzu zaktivovat? Diky

Odkaz ke komentáři

Jelikož tam mám nadstandartni vztahy tak snad platit navic nebudu nic...

To se mi nikdy nestalo. Docela trapas ale coz už...

Zitra s tim jede  ráno syn na letiste...to zas budu nervni jak prase aby se nic nestalo 🙂

Je to už pomalu veterán :)))) myslim M3 :)))

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tomáši: kluk je docela vyjezděný a má to v hlavě srovnané. Ma stejne jako ja respekt z auta. Hodne se o tom bavime navic uz dva roky jezdi jako ridič brigadne v hustém městském provoze a rozváži pizzu.

Akorat me malinko udelal vitr v nádrži 🙂 ráno jsem mu natankoval za tisic a kdyz dojel zpet po ujeti cca 300km tak tam mel čtvrtku nádrže 🙂

hlavne ze je M3 už zaparkovaná v garáži ale je pravda že jsem měl malinko nervičky...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jeste pred týdnem ale to omezeni před Prahou na D11 bylo. Je pravda že meřeni jsem si nevšiml a předježdělo me dost aut 🙂

Jsem neštaatný z tech much a mušek na prednim narazniku. To snad ani nemá cenu čistit. Čim to davate pryč? Je na to nejaky vylozene prostredek?

Jinak ted jsem mluvil se znamym kteremu namerili 185 na dalnici a automaticky přichazi o papiry na 3 mesice. Šilena predstava.

Odkaz ke komentáři

Na musky je nejucinejsi teplej mokrej hadr(samozrejme mikrovlakno, ne hadr na zem;-) ) a nechat to odmocit..
Popripade nastrikat nejakej pripravek, dat na to preba kuchynske papirove uterky, zase nastrikat a nechat chvilku pusobit, potom uz to vetsinou jde pouze tlakem vody sundat.

Odkaz ke komentáři

Neco lepe, neco vice, neco skvele, to nejde kategorizovat, muzu mluvit jen o tom, s cim mam osobni zkusenosti, ale vse chce samozrejme kvalitni pripravu podkladu a odbornou aplikaci, resp. cim drazsi produkt, tim vetsi bych na to kladl duraz, pak si to svoji cenu v trvanlivosti obhaji a pak dava i draka keramika smysl. Nektere ''zakladni'' jsou pritom ucinne a prijemne blbuvzdorne, to je moje kategorie 🙂

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...