Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Ja jich mam nakonec 6 a kazdou jinou, z ruznych duvodu. Hlavni nad vchodem a u aut je otocna sranda 5mpix se zoomem, atp. Neco ma cloud, neco jde na kartu, neco rve na mobil, kdyz se pohne pavouk 🙂 A i kdyz mi pak v praci rikaj, ze jsem smirak, tak jsem aspon smirak v klidu, pac vim, co se doma a kolem deje. Co se nam predloni prochazel drban po baraku, uz si to bez toho neumim nak predstavit

Odkaz ke komentáři

Maro ono i v Hradci stoji podobny prachy. To se fakt asi nevyplati max.udelat nejvic namahany mista jako jsou prahy nebo lemy blatniku. 

Jinak Řim docela očistec. Čekal jsem hezči mesto. Tady bych nechtel mit navonene auto. S jejich stylem jizdy a parkovani...to by jste neverili kluci.

Zlata ČR. Fakt že jo. Mraky bezdomovcu a cernych...

Odkaz ke komentáři

Tak auto před chvili odvezl syn do Stratosu. Jsem zvedavý zda opravdu dostane avizovanou X1.

Jinak je opravdu potřeba se občas podivat do jinych zemi (jaký tam je vylozeně bordel) aby jsme zacali vážit toho co obklopuje nás v ČR. 

Ve srovnáni s Italii po dnešku musim řict že ČR je opravdu vyspelou destinaci po vice stránkách. Opravdu jsem to tady nečekal takovy chaos v doprave, jizdnich řadech a celkove úrovni sluzeb. Tragedie.

Odkaz ke komentáři

A myslí si snad, že Německo, nebo USA je jiné? Není. Němci to jen umí trochu lépe skrývat včetně korupce a USA je jedna strana pozlátko těch bohatých čtvrtí  a druhá ghetta případně zaostalý venkov, kde bys miloval zlatý český bordel. Ano, je tu řada věcí ke zlepšení, ale zlatý Česko ... . Honza

Odkaz ke komentáři

Rim, spinavej a smradlavej celej, Londyn mnohem prelidnenejsi i mimo sezonu, je tam vice faktoru, co se nebezpeci tyka a smradlavy jako Rim je az predmesti 🙂 
Stihl jsem letos obe mesta, ted jsem se vratil z Londyna a uzil si vazne moc oboje, ale tyden, dva staci, pracovat bych tam nechtel, to bych dal tak rok max, pak bych se vyhorelej a vysatej vratil zpatky do lesu u nas. Mne se vic libil Rim, polovicce Londyn.
V Nemecku mi nesmrdelo ani jedno mesto, ale taky ani jedno se mi zatim nelibilo a nemelo na me nadech a nemel jsem tolik pozitivnich dojmu jako dorazilo z Rima, nebo Londyna.

Romane, presne jak pises, clovek musi cestovat, aby vedel, jak je ''doma'' porad dobre.

Odkaz ke komentáři
On 11/2/2019 at 6:52 PM, marekczek said:

V praze michale cca 70klacku...

Mno neni to nejmin no.

On 11/3/2019 at 11:15 AM, romariooo said:

Maro ono i v Hradci stoji podobny prachy. To se fakt asi nevyplati max.udelat nejvic namahany mista jako jsou prahy nebo lemy blatniku. 

Jinak Řim docela očistec. Čekal jsem hezči mesto. Tady bych nechtel mit navonene auto. S jejich stylem jizdy a parkovani...to by jste neverili kluci.

Zlata ČR. Fakt že jo. Mraky bezdomovcu a cernych...

Mne se treba Rim fakt libi, tam litam rad. A auta a jejich parkovani je kapitola sama pro sebe, proste tam idealne starou malou pandu a neresit 😉

Odkaz ke komentáři
před 11 hodinami, raym0n napsal:

No jo, jenze to presne reflektuje tu smirenost, ze v zemich, kde je pocet hlášených krádeži nejnizsi, tak proste neni duvera, ze se s tim vlastne neco udela, tak se to ani nehlásí. 

Dovolím si napsat, že nemáš pravdu. Troufnu si říct, že do toho vidím.

Dneska lidi oznamují každý ho*no, až to není dobrý.

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...