Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, krysarr napsal:

Tezko rict, jak moc se s tim dela treba ve Spanelsku nebo Francii, ktery jsou na spici 🙂 Nebo Svedsko. Spis to trochu smrdi tim, o cem se nesmi moc mluvit a s nicim to nesouvisi 🙂

To je jasný, že v těch zemichto je následek náplav imigrantů. Já se nebojím to napsat. Je totiž totální nesmysl a technický to ani není možné, aby to samé původní obyvatelstvo udělalo takový nárůst kriminality v desítkách i stovkách procent během krátké doby.

Odkaz ke komentáři

X1 hrozná krabice.Nejede to i presto že to má 140kW v naftě,má šílenou řadičku na automatu...jako v autobuse.

Jediny plus že to dobře topí a že v tom jedu 2 km do práce a nesere mě to...

Brutální rozdil mezi motorizacema lidi.Fakt že jo. Já jsem asi do smrti odkázaný na silnější motůrky 🏎️

74275454_403658960586605_7083466583770660864_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Mara: mel jsem slibenou lepši káru...co nadelaš? Life is life.

Header009: hele ja uz mam velky deti. Synovi je 20 let a slečně 18. Teď si chceme konečně uživat a neotáčet každou korunu. Vis jak to myslim?

 

Krysarr: dvojkova Fabka asi pujde z baraku a vezmu F3 v benzinu.

Michael148: to proste neni Bawo ale slatanina i kdyz zatah to občas ma se 140kW.

Pepino: mas pravdu. Človek si na hezké věci zvyká rychle. Horši to je obráceně. Bohuzel.

Šmoula bude jeste tyden v lakovne. Jinak Policie diky kontaktum to teď v pátek uzavřela tak snad Pojištovna nebude blokovat vyplaceni velke sumy penez.

Upraveno uživatelem romariooo
Diakritika
Odkaz ke komentáři

A proč by netrvalo, když se lakuje půlka auta? Jen odstrojení a nastrojení je několik dní, technologické přestávky při lakování a pod.. Radši déle a pořádně, než rychle a k ničemu, jako nám to dělali před dvěma týdny u Octávky a je vidět podceněná příprava. Honza

Odkaz ke komentáři



Allianz zaslal vyjádření ohledně předních světel, kde jasně uvádí, že světla Vám můžeme předat pouze znehodnocená, kdy musíme doložit foto znehodnocení. Pokud nebude doloženo foto znehodnocení obou světel, bude z pojistného plnění odečteno 100% ceny dílů.

Prosím Vás tedy o schválení znehodnocení obou dílů.
 

Nevim jestli se mám smát nebo brečet....

 

Járo: výměna je nutná ale nevím kdy,Jestli mysliš kdy budu mit M3 tak doufám že v pátek.

Upraveno uživatelem romariooo
diakritika
Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...