Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Ne, Roman si chtěl ty poškozená světla vzít, servis mu napsal, že aby mu je mohl dát tak je musí nejdříve z znehodnotit, podmínka od pojišťovny aby mu zaplatili nové.

Ty pojišťovny jsou stejně mr.ky, tady mají strach aby se náhodou neobohatil a světla neprodal a pritomt kšeft s vrakama jenom kvete..

Odkaz ke komentáři

tak ono je to relativně jednoduchý dát je do stavu nových skoro zadara a dát je za 15 na bazoš...........

zase na druhou stranu pokud to pojištovna chce doložit, že byly světla znehodnocený, tak jenom dobře............ bohužel zase šméčkama a podobnýma výjebama tady v čr se s tím prostě někdo pokouší vyjebat..........

Odkaz ke komentáři

Podle mě na to servis jen zbytečně pojišťovnu upozornil. Důvodem může být zmareny kšeft mechanika nebo technika. Já třeba světla z podobného případu mám doma a bez problémů a levná taky nebyla. Romane, nech je vykuchat, vem všechny vnitřnosti a pak znehodnotit jen přední sklo ...

Odkaz ke komentáři

Hosi hosi...nevim co si o tom mam myslet. Priklanim se k tomu ze jsem jim prekazil kseft. Docela me to.štve ale rozhodne je budu chtit zpatky jelikoz to poznam zda to byli moje svetla či ne a jestli udelaji nejaky podraz tak jim to nedaruju a zavolam přimo Strakoše...a to si nedelam prdel...

Odkaz ke komentáři

Hele už tak 8 let nazpátek si pamatuju, že kamarád musel dokládat poškozený RS nárazník a nechával ho pojišťovně, aby mohl dostat nový. Takže v tom nevidím nic divného. Jsou světla poškozená a chceš je vyměnit? Tak dostaneš nová a pojišťovna si staré vezme.. Stejně nechápu, na co by ti byly poškrábaný světla.

Odkaz ke komentáři

Ono zase pozor, mě pojišťovna taky sebrala Columbuse, který se zjistil, že je kradený. Podle rozhodnutí soudu s ním pojišťovna nesměla nijak vlastnicky nakládat, tudíž bylo jen na nich, jestli si ho vezmou a dají na polici, nebo nechají poškozenému. Asi se tam někomu hodil [emoji3]

Ještě doplním, že některé pojišťovny je nechali novým vlastníkům a některé si je sebrali..

 

 

Odkaz ke komentáři
před 52 minutami, josef1968 napsal:

Chce to používat trochu selský rozum...co by proboha pojišťovna dělala se znehodnocenýma světly? To myslíte že tam má nějaký sklad na "věci z bouraček"??? Neblázněte lidi! Tady si někdo dělá prdel  ( nechutnou prdel) ze zákazníka. 

pojištovna s nima nebude nic dělat, pojišťovna tím chce zabránit dalšímu nekalému nakládání........

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...