Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Je to raketa, ale dalo se čekat. Je fajn, že je Bawo ve stejném, nebo lepším stavu, než bylo (což doufám) a že ses nechal přemluvit k opravě v autorizáku. Myslím, že na hodnotě určitě neztratilo. Za sebe bych fólie dal jen na exponovaná místa typu lemů, pokud nepočítáš se zimním provozem, nechal bych ostatní být. Kapota a nárazník se dá vždy přelakovat jako samostatný díl. Pokud by to šlo do fólie, tak jedině celé auto. Samozřejmě, že občas člověk kamenem dostane, ale pokud nejezdí na krev, tak se to dá dost omezit. Se Supem jsem se to naučil (šetřím ho, co to jde) a za 60tis. co má má jeden sekánek na kapotě a asi 2 na nárazníku a to se tu v zimě řádně štěrkuje. ošetřil bych řádně keramikou, ta taky pomůže případnému štěrku se sklouznout. Honza 

Odkaz ke komentáři
1 hour ago, marekczek said:

jo myslím že ten kravopolskej zrovna - ten nejdelší... sou tam takovy pruhy podelny přes asfalt... hrozně to hrká....

Uz vim, co myslis, to je nejaka divno-kanalizace a jamy pro elektriku a servisni doury, to je vlastne fakt, to je v pomalym, co tam aledelas s M2? 😉 

Odkaz ke komentáři

Tak vandalizmus jsem zažil i já. Romane Ty máš super káru, ze který máš radost, a kterou Ti spousta lidí závidí a proto se člověk ani nediví, že se najdou tací kteří ti radost zkazí. Já mám tuctovku a přesto mi nějaký parchant v noci rozsekal zadní okno. Já jsem na služebce a auto mi stálo před firmou, na osvětleném parkovišti a pod kamerama. Ráno když mi to kolegové volali a posílali fotku, málem mě trefilo.75398364_3210724438969733_4801561725105078272_n.jpg.7f14885741ccbb3902f0e6151bf93c17.jpg

Odkaz ke komentáři
před 5 hodinami, josef1968 napsal:

jar_da máš taky takové zkušeností?

Cvenco  a my se pak divíme že každý rok to pojišťovny zdražuji :sleep: 

Ano.

před 2 hodinami, HONZAV1 napsal:

Myslím si, že vzhledem k tomu, že to pojišťovna jistě bude po pachateli vymáhat, toto cenu pojistky neovlivní 🙂 H.

No když je pachatel neznámý nebo nemajetny  ....

Odkaz ke komentáři

Lidi neblaznete! Policie to ukončila s tim ze to odložila pro nedostatek dukazu. Ja mam jen strach aby me nezvedli od noveho roku pojistku ale zjištoval jsem si to dnes a prý to neni má vina takze snad platba zustane stejna.

 

Jaro: málem ses trefil 🙂 dohoda je jasna 🙂

Miro: to si delas kozy? Ty vole to je hnus co ti to provedli?

Odkaz ke komentáři

Buď rád, že všechno dopadlo tak jak dopadlo, že servis odvedl skvělou práci, že je auto jako nový. Tyhle maličkosti, jakože napálili cenu, že ti půjčili ten kredenc, jako náhradní auto hoď za hlavu [emoji3]
Nezbývá než popřát, aby šmoula měl svou dávku štěstí na kretény vybranou, přestože bude vždycky sbírat pozornost [emoji6]

Odkaz ke komentáři
V 20. 11. 2019 at 23:40, krysarr napsal:

Mirouch, taky pekny 😞 Nejaky kolega zavidel sluzebku? Co kamery?

 

No tuhle služebku mi jistě nikdo nezáviděl, byl to očistec. Na kameře ko*ot, ale co dělá vidět není. Levný kamery s mizerným rozlišením. ☹️

 

V 21. 11. 2019 at 19:38, romariooo napsal:

Miro: to si delas kozy? Ty vole to je hnus co ti to provedli?

Kurvy zasraný jen ničit. Vedle máme fabriku plnou všelijaký havěti, tak se skoro není co divit. 

 

V 21. 11. 2019 at 9:51, josef1968 napsal:

To je neskutečny jaky jsou někteří lidi svině.  Hodně smutný pohled při příchodu na parkoviště.

Mirouch tys tam měl asi nářadí nebo myslíš že šli naslepo?

Kufr byl úplně prázdnej, jan byla zatažená roleta a nebylo tam vidět. 

Ještě jsem to auto ani neviděl. Šéf mi ho hned ho nechal odtáhnout do servisu. Pojišťovák přijede až v pondělí. Ani se mi tam nechce. 

Odkaz ke komentáři

Aha, já pochopil, že když mají pachatele ... . Prostě jsou někteří lidé totální kurvy.  Jinak samozřejmě, že vím, jak pojistky rostou. Letos jsem měnil Berlingo za Berlingo a nestačil jsem se divit. Nárůst 100%. A to jsem měl spoluúčast 0%, teď mám 5, nebo 10% a navíc jsem si musel pojistit okno ... . Rozdíl hodnoty auta max.30%. Kdybych si tu pojistku neudržoval jen díky bonusu, tak bych se na ní vykašlal. Honza

Odkaz ke komentáři

header009: mas naprostou pravdu. Musim to tak brát. Behem roku a kousek do auta zahučelo necelých pul milionu  Kč a přitom me to stalo neco pres 15 tisic Kč což je prostě beze slov. Parádni. Vloni v podstate generalka motoru na zaruku(Mnichov se pochlapil a zaplatil to)  a letos novy lak. Stav noveho vozu 🙂

Vypada to ze dam na rady starsich vid Jardo 🙂 a necham udelat cele auto do folii na Vánoce. Nebudu delat ze sebe chudaka 🙂Po tom všem co mi bylo předvedeno co ta folie umi a že  je samozacelovaci na sluničku tak je asi rozhodnuto. Ma 200 mikronu a v podstate lidskou silou nejde přetrhnout.

Navic Bawa prý maji o dost tvrdši lak nez treba francouzi takže snad to bude na hodne dlouho...

Konec hlášeni!

Odkaz ke komentáři

No 200 mikronů to už je slušná síla, To už máš jak ochraný sklo na display telefonu, 😄 

Ale věř, že když Ti někdo bude chtít uškodit povede se mu to, fólie nefólie. Lidi jsou svině zlý.  😞

Ale přeju Ti, aby tohle už byl konec s "trápením" s milenkou. 👍

Odkaz ke komentáři

Pojistit folii? To lze? 

Miro: frajer co to lepi tak řikal ze to chlap narval v malé rychlosti do zdi (pri parkovani) a ta folie zachranila lak. Veřim tomu že je to dobrá věc proto na 90% do toho pujdu. Mimo strechy ktera v jiné barve a zadniho vika kufru asi. Čekam na nabidku ze trech mist kde se to dela. HK. Pardubice a Praha.

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...