Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Nerovná. Já koupil u BMW dealera M Performance výfuk téměř za poloviční cenu a M Performance brzdy s cca 30% slevou. V EU už BMW nesmí montovat některé M Performance díly. Možná i proto jsou dnes k sehnání s pěknými slevami. 

Ale jinak se vyrábí i neoriginální karbonové doplňky, které ale tak dobře nesedí.

Odkaz ke komentáři

osobní ne, ale známej si tam nechal dělat PPF minulý týden a je 100% spokojenej.....

já o tom přemejšlím taky, ale spíš si za ty peniíze koupím 2 sady semislick na okruh + destičky 😄 až bude lak osekanej kamínky, tak to holt přes zimu nechám někde přelakovat....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Ja bych to tak tragicky nevidel kluci. Mame se tady porad dobre. Jako jo...vsude je neco ale poras to tady funguje vse relativne jak ma co se týče zdravotnictvi apod.

Tak co darky? Ja dostal teleskop.tyč na ocistu celniho skla vnitrni a fakt supr vec. Doporucuju. Za chvilku tam prdnu novou dálničku. Snad uz naposledy. Od roku 2021 jako na Slovensku elektronicka. 

Odkaz ke komentáři

no prakticky ve většině větších korporacích budou propouštět cca 10% lidí...

Zákazník co vyrábí kabely pro airbagy a podobný věci, mě říkali že nemají do čeho moc píchnout... Nejdříve zahraniční firmy seberou práci u nás východě (polsko, česko, slovensko, madarsko) a pak teprve o práci přijdou Rakušani nebo Němci atd....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Romane, teď to jde mnohem hůř, až zavedou eznamky budou to mít na stříbrným podnosu... Navíc že to přinese státu víc peněz je k čemu? Když vidím jak stát teď hospodaří, tak mám chuť zvracet....

Ad krize: Bohužel je to tak, začínají zachraňovat místa v Německu apod. Němci už připravují, že některé modely Škodovky se budou vyrábět v Německu, aby udrželi zaměstnanost tam

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...