Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Dobře. Budu o tom přemýšlet a proberu to s panem Hejtmankem který to bude v brzké dobe realizovat.

Jinak Vás zdravim z wellnessu v Polsku oblast Sosnowka. Krasny areal, výborna ale trochu dražši kuchyň (4hvezdy) ale i presto doporučuju. Tak krásný den.

P.S Jirko ja Tě važně zastrelim....mám vybráno a budu objednávat přišti týden.

Odkaz ke komentáři
V 18. 1. 2020 at 9:00, romariooo napsal:

Kluci dekuju za pochvalu. Tak cvicim 20 let tak aspon malinko je to snad znat i kdyz je to cim dal těžši donutit neco zverat kdyz jsem od 7 do 17 nekdy i dýl v práci.

Jinak dnes probehla konzultace s M3 a cekam na vysledne cifry. Budou dve nabidky.

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

kamarád cvičí taky hodně a je to na něm vidět, ale když jdem spolu hodně schodů někde v budově, tak funí jak blázen a já v klidu 😄 protože vůbec netrenuje pohyb venku, já chodím alespon se psem denně třeba 2 hodiny a pak po fabrikách...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Maro to jsi me rozesmal. Ja mam sice 100lg ale nechces porovnávat svych 100 kg s mýma vid? :)) To je totiž dost rozdil bych rekl kámo 🙂

 

jinak nabidka od konkurence kousek od Stratosu : cele auto za padé a častečne zafoliovani za 30. Bavime se o 200 mikronove folii.

Ted jeste čekam na nabidku z HK od hřbitova.

Odkaz ke komentáři
před 6 hodinami, romariooo napsal:

Maro vsak ty mas pres 100 taky ne?

jojo potřeboval bych něco shodit no... musím nad tím zapracovat 🙂 ale do bucket seat se vejdu, tak pohoda 😄

 

tak báwo mě v tomhle sere neskutečně, i podělaná cupra jede 260km/h dle GPS... Báwo se při 250km/h zasekne a dál netáhne.... sem to zkusil odblokovat, ale idioti zašifrovali ECU motoru.... a zrovna nechci, aby někdo odlepoval ECU motoru v záruce.... v ČR oficiálně odblokovávání maximálky nešlo objednat...

IMG_1064.JPG

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Jako jelo to opravdu dobře a byla cítit síla ale já jsem nejel naplno pže mám rozum v hrsti - studený asfalt je kur** a je to hodně zrádny...

Navic byl večer a minus 1 stupen.

Koukal jsem na motorizace a jedině to mohlo být tohle to na 90% to RS nebylo.To by byl slyšet jiný zvuk motoru navic jsem jel na comfort režím neboli v nizších otáčkách.

 

https://www.mobile.de/cz/Osobní-vůz/Audi-A6-Avant-55-TFSI-qu-2x-S-line-S-tro./vhc:car,pgn:3,pgs:10,ms1:1900_10_,frn:2018,pwn:223/pg:vipcar/292374739.html

nebo spíš tohle:

 

https://www.mobile.de/cz/Osobní-vůz/Audi-A6-Limo-sport-55-TFSI-S-line-ABT-HUD-LED/vhc:car,pgn:5,pgs:10,ms1:1900_10_,frn:2018,pwn:223/pg:vipcar/292203754.html

 

Sranda je že jsme minulý večer se bavili o autech a syn že by Audinu docela bral a já že néé  🙂  i když jsem mu slíbil když se dostane na Ředitelstvi Celni Správy tak mu s tím pomužu trochu. Ve středu jede na psychotesty a prý z 20 lidi to udělaji jen dva. že to jsou jiné psychotesty než byli před léty a vyhodnocuji se etapově jelikož to je rošáda na sedm hodin...prej když jdeš z učebny tak pomalu ani nevíš jak se jmenuješ.Tak jsem zvědavy jak to dopadne a zdá uspěje.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Pod to se můžu podepsat. Po tom celodenním masakru na mozek jsem pak odpoledne stál na vlakovém nádraží, čuměl jsem do blba, ale totálně zaseklej. A když jsem po chvíli přišel myšlenkama k sobě, tak jsem chvíli musel přemýšlet proč tam jsem, co tam dělám a kam chci vlastně jet 😀. Ale jako vážně.

Btw Romane jestli se kluk dostane na ředitelství cel a najednou si pořídí Audinu, to nese hned závistivým rejpalům podezřelý 😀😀😀

Odkaz ke komentáři

CvencA: to nééé!!! Nejsem takový blb kterýdává dětem hlava nehlava.To si musi zasloužít ale každopádně jeho první auto bude koncern.On chce RS Octavii trojkovou a podle nájezdu bud naftu nebo benzin. Ted chodí na vysokou a přivyděláva si od rána do večera takže neboj 🙂  Já to má v palici hodně dobře poskládany a moje děti nikdy nebyli rozmazleny jako že když rozbiji mobil tak hned dostanou jiný.Ani omylem. Já jsem si to musel taky všechno vydřit tvrdě v učení a pak v práci a pěkně odspoda, od provozu (dělnikem) až po oddělení Výstavby. Rodiče mi přispěli na byt ale to bylo v rámci majetkového vyrovnání se  sourozenci, takže tak.

P.S ale když se tam má dostat tak se tam dostane,,,vše se děje z nějakého důvodu ale je pravda že z toho budu mit v utery na středu asi špatné spani...

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...