Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, romariooo napsal:

CvencA: to nééé!!! Nejsem takový blb kterýdává dětem hlava nehlava.To si musi zasloužít ale každopádně jeho první auto bude koncern.On chce RS Octavii trojkovou a podle nájezdu bud naftu nebo benzin. Ted chodí na vysokou a přivyděláva si od rána do večera takže neboj 🙂  Já to má v palici hodně dobře poskládany a moje děti nikdy nebyli rozmazleny jako že když rozbiji mobil tak hned dostanou jiný.Ani omylem. Já jsem si to musel taky všechno vydřit tvrdě v učení a pak v práci a pěkně odspoda, od provozu (dělnikem) až po oddělení Výstavby. Rodiče mi přispěli na byt ale to bylo v rámci majetkového vyrovnání se  sourozenci, takže tak.

P.S ale když se tam má dostat tak se tam dostane,,,vše se děje z nějakého důvodu ale je pravda že z toho budu mit v utery na středu asi špatné spani...

Romane, já to vůbec nemyslel tak, že bys ho rozmazloval. Ale jako že začne dělat na ředitelství cel a hned pěkná kára doma. Jakože hned chytráci budou říkat: No jo, sotva začal dělat u cla a hned pěkný auto. Bůh ví, kde na to vzal když dělá u cla atd. atd. Lidi umí být zlí a hlavně blbí 😀😀😀

Upraveno uživatelem CvencA
Odkaz ke komentáři

Takže ceny jsou nasledujici:

PPF-U cena  48 tisic

PPF-C cena 46 tisic

HEXIS cena 36500

Ta nejvyšši cena je premiovy material se kterym pry nikdo v okoli nepracuje a jedna se o SunTec PPF -Ultra 10 let zaruka.

Ta druha cenovka je taky SunTec PPF-C vysoky lesk ale 5 let zaruka.

Ta treti cena je za HEXIS Bodyfence samozacelovaci povrch, vodeodpudivy povrch.

 

U toho castečneho polepu jsme na cenach od 39 tisic az 31 tisic což uz neni takovy rozdil. Cela kapota, castecne lemy a prahy.

Odkaz ke komentáři

Marečku: je to kompletní cena a samozřejmě včetně přípravy před lepením.Pan je docela uchyl a dokonce po mě chce abych předělal i folie co mi lepila jedná firma v Pardubicích.Našel tam nějaké drobné chyby a jelikož to je perfekcionista tak chce aby mi to dotyčný předělal 🤣🤣

Povidal že je to i jeho vizitka když se někdo bude ptat kdo mu dělal celopolep takže tak...

 

Martine já jsem z těch Adventure zatím na prašky 🙂 docela náročny ovládání ale bojuju,nevzdávam to.V nejhorším připadě je prodám...

Máš zájem? :)))) jako designově a zpracováním jsou TOP ale to ovládání je malinko prekérka.Jsem zvykly na dotykové.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Můžeš mít zaplou funkci"Always On Display" kdy ti hodiny svítí pořád. Bohužel jde do kytek výdrž baterie. Nebo klasika,zvednout zápěstí.
Chtěl jsem Samsung hodinky. Ale baterie bída. 3 dny max.
Potom jsem narazil v akci na Xiaomi gtr a výdrž s amoled je neskutečná. 10 dní dávám běžně. Nicméně, pořád koukám po Garminech. Ale ten jejich displey nepřekousnu zatím. Uvidím naživo ty Venu.

Odkaz ke komentáři

Zlatý Certiny DS Podium. Jednou za dva roky si zajdu nechat vyměnit baterku a jinak je mám permanentně na ruce a nic neřeším. A mám je už nějakých 13 let, ne-li déle a vypadají ptakticky stejně, jako když jsem je koupil. A to je fakt nesundávám prakticky nikdy. Vůbec se o ně nestarám a ony vydrží fakt všechno. Vlastně sundávám je, na kontrole na letišti. Když jsem byl na NMR, tak to jsem je sundal. Když pracovně jdu, kde je silný magnet, tak se taky snažím nezapomínat je sundat. Ale jinak je beru i do sauny, pod vodu, i pod moře. Nemají problém ani s velkými nárazy, vibracemi, ... 

Odkaz ke komentáři

Jirka mě s tim ted dost pomáha ale nemužu si pomoct.Vypadá to že je budu muset prodat a zustat u dotykového ovládání.

Kdyby měl někdo zájem tak at se ozve.Za rozumnou částku je pustím.

 

https://www.helvetia-hodinky.cz/zbozi/garmin-marq-expedition/  původní cena a nákup z tohoto obchodu.

 

A ted zpět k tématu. M3 aneb Šmoulinka a příprava na jarní sezonu 🙂

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...