Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Jj kluci. Mnohokrát dekuju.

Nikdy nezapomenu na to kdyz se otevřeli vrata garáže a vykoukla na me ta peckovni barva....kdyz to prodávajici nastartoval tak bylo jasno ze bude nadlouho moje 🙂

takový malý orgazmus. 

Chtel bych casem udelat karbonový zadek ale vše ma svuj čas.

Auto bude k vyzvednuti středa / ctvrtek.

Odkaz ke komentáři

Tvl Maro to.musis jezdit jako prase! Ja s tim nemam sebemensi problem. Je fakt teda ze zadni gumy jsem dokazal oddelat po 10 tis.km ale rovnomerne. Prece jen 450 koni na zadku neni malo a beru to jako dan obcas rychle jizdy...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tak po 11 dnech usilovné práce a snazeni zitra odpoledne jedu pro Šmoulinku a neskutecne se tešim.  Vecer oslava 18 let dcery na namesti...to bude druhy den bolet hlavicka 🙂

 

Tak mi držre palce...navic jsem zvedavy jak auto bude vypadat bez podlozek na RZ...to bude zase jiný level 🙂

Odkaz ke komentáři

No nekecej Jiři. To je muj pracovni rajon : Bydžovsko, Chlumecko, Trebechovicko a celý Hradec Králové. Do teď nechápu jako dlouho to muzu dávat a zvládat. Pohar se naplňuje pomalu ale jiste...ted jsem omezil vikendy v kancelári a brzy už nechci delat ani přescasy ktere me teda zamestnavatel plati.

 

Jinak vcera oslava 18 tin mé dcery a dost mi to spravilo náladu. Dnes za pul hoďky snad jedu pro auto a pak rovnou smer Bydzov - fabrika Datwyler kterou nám dovolili vypnout pouze o vikendu...

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jj Járo 🙂 nahraju vecer fotky. Je to velká holka uz. A celkove jsme na obě děti patřičně pyšny. 

Jinak je to Bullitt ale pan asi na to nemá tak si nechava delat jen predek :))) ja to nikdy asi nepochopim ale je fakt ze nemusim vzdy vsechno chapat...

Popravde bych ho nechtel. M3 je mnohem vice univerzalni.

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...