Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Tak moje Šmoulinka nainspirovala další dvě auta na lepení tzn.že příští auto budu mit s 50% slevou 🙂

Moc hezky. Včera po dlouhé době jsem to byl opláchnout u KFC na okruhu...hoší, to je neskutečny kvantum aut u drivu. Ty vole to ty lidi vůbec nevaří?

Pak se divi že jsou tlusty jako prasata! 🐻

77086380_206731833976567_817871604062093312_n.jpg

91771135_880235915754186_2821412558462779392_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak ja tomu taky neveril a je to tak. Porsche je opravdu nekde jinde (i oproti Bawu) co se týče "vyspělosti" převodovky apod. Ale je to asi nerealny.

Jedine az vypadnou deti z baraku a ja tu "barabiznu" prodam 🙂

Dnes jsem byl lestit a fakt to nema cenu. Ten zkurvenej pyl je za trest. 

Odkaz ke komentáři

Je to v piči asi.

Dnes jsem to konzultoval s pravnikem a rikal ze i presto ze by to slo do spravniho rizeni i kdyby to nepodepsal tak stejne bez papiru na pul roku.

Po 3 mesicich se da pozadat o vraceni...vetsinou vyhovi.

Je to ko*ot! Ale zase si rikam ze hlavne nikoho nezabil ani nezmrzačil. Pritom kdyz jezdime spolu tak ridi perfektne. Je fakt ze to proste "jede"...

 

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Ale i správní řízení se dá vyhrát a dost často se to děje ale stojí to dost peněz, jsou právníci kteří se specializují přímo na to.

Ale bacha nejsou to ti dementi okolo Oganesjana a spol. Všechny tyto společnosti jsou k hovnu, jediný co umí prodlužovat řízení do prekluze, což už není jen tak..

 

V Praze to dělá třeba Horázný

 

Odkaz ke komentáři

jasne, to beru, jen mi tohle trosku pripomina tu klasickou storku "synacek si pujcil tatinkovo rychly auto" a jestli to ted Roman za něj bude ještě nějak řešit a nebude z toho mít žádnej postih a ponaučení, tak ten příběh bude mít bohužel i ten klasickej "vychcanej konec", kdy to taticek za synacka vyzehli

Odkaz ke komentáři

Kluci neblaznete. Nejsem vymašťěný deb*l!!!  Naopak si rikam ze se to melo stat.

Nebranim ho vubec! Me se to stalo taky s 325 kdyz jsem se vracel z Pardubic do HK. On si da ted pohov a je to zdvizený prst. 

Nikdy bych si nedovolil to obejit. Ono by to melo v dusledku opačny efekt. A verte mi ze kontakty mam. 

Mlady je z toho docela spatný ale vinu uznal a sám řika ze si to zaslouzi. 

P.S Ketys..ano. ma to v palici srovnane. Stane se. Ja vcera jel z Kuksu...nikdo nikde a najednou 160. To je proste hned jen musis vedet kde si to muzes dovolit. 450 koni je fakt peklo. To auto posloucha na slovo...

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Maro a kam s tim mam jezdit? Do prace to mam 2 km. Nebo s tim mam jezdit do Lidlu pro housky? Najedu cca 8 tisic rocne a nemam to na denni jezdeni no a? S timhle autem jezdim pro radost na vylety, na dovolenou. Byl jsem s tim v Madarsku a na Slovensku. Takze tak.

Kolik mas najeto ty? Pochlub se  závodniku 🙂

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...