Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, josef1968 napsal:

Okruhy jsou zavřené nebo už se něco změnilo?

Na kolik přijde třeba celý den na okruhu?  5000,-Kč i vice?

jasně malé akce můžou už být bez návštěvníků.

do 30 aut na trati s pitline open to je 5000Kč včetně DPH v Mostě, takže je to přijatelná cena.

 

M2C má příplatkový brzdy a hodně silná vrstva destiček, vpředu jsou 6 pístky 400mm, vzadu 380mm 4 pístky. 15000km vydrželi uplně v klidu a 1000km na Mostě ( cca 200 kol). Gumy original BMW Cup2 mají taky najeto cca 1000km na Mostě a cca 1000Km na obyč cestách a jsou na 1/2 vzorku, takže ještě 2 track daye v klidu zvládnou, možná i 3....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Však mám sadu CUP2 na víc, na Wágny (cupra, golf R) mám taky další sadu... CUP2 na M2C stojí do cca  25000kč bez dph.

Podvozek lepší dávat nechci, protože ti auto klesne o dalších 10-15 mm, což je značně nepraktické na běžné okresky a vyhodil bych z okna 60k za podvozek nebo kolik to stojí a se starým bych se mohl fotit maximálně v garáži....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Byl jsem osloven svým dvorním čističem zdá nechci vytunit auto...že to je ted "in"

Na dva roky a na STK dolu.Policie prej to toleruje ale tohle mi přijde už fakt jako tuzing.

Jediny o čem tak trochu přemýšlím tak zatmavení zadních lamp i když bych nejraději tam dal LEDková.

 

 

97974848_3225887467435094_5393512152407474176_n.jpg

Odkaz ke komentáři
před 9 hodinami, romariooo napsal:

Jediny o čem tak trochu přemýšlím tak zatmavení zadních lamp i když bych nejraději tam dal LEDková.

 

 

Zatmavení lamp folií se mi nelíbí, ale existuje verze tmavších zadních LED lamp z Shadow edition (vpravo na obrázku). Já mám M Performance (uprostřed na obrázku), tmavý je vnitřek, ne krycí plast, proto to podle mě vypadá lépe než zatmavení krycího plastu folií, které dost sníží intenzitu světla, což není moc bezpečný.

 

848D800E-1EA4-4186-9C14-AF33D8246F76.jpeg

Odkaz ke komentáři

Souhlasim. Je to fakt nehezke na tom aute navic kdyz uz bixenony i tam jsou ochranene tou PPF folii.

Vubec by se to na M3 nehodilo. Nerikam na 20 let starou hajtru ale tohle je fakt úlet.

Viktore a Ty je máš ty zadky zatmavene na své trojce? Na té světlé barvě to musi krasne vynikat. Nemas foto?

Odkaz ke komentáři

Co jsem se dival tak po republice na prodej zhruba deset kousku a zacina to na cene 1.3 mega coz neni jich zase tolik na prodej jak pises Maro. Nevim zda to nebyla ironie 🙂

jinak dnes výlet do Adršpachskych skal dokud tam nejsou Poláci...včera tam prý bylo úplně prázdno a klid tak snad to bude fajn.

Tak pekný vikend kluci.

Odkaz ke komentáři

dyt modrá m3 na bazoši začíná na 1.2mil s 30000km 😄 a určitě sleze ještě dolů, jestli se toho potřebuje rychle zbavit... ano je jich dost a bude ještě víc, protože přijde nová řada a tahle starší se ještě propadne víc cenově...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

https://tn.nova.cz/clanek/parta-v-bmw-radi-i-po-smrti-kolegy-pri-nehode-mel-zabit-dalsi-dva-lidi.html

 

Tvl to je divny. Jedine ze by v me barve byla M2. Neznam nikoho v okoli kdo ma šmouli barvu v M3. 

 

Jinak ta holka zitra prý podstupuje řadu operaci ale predstava že se zepta kde má rodiče...tvl. šileny tohle. Šileny.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...