Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Ja mam pruser docela..

Včera mi volal Strakoš cely naštvaný že budeme vypinat celý servis 30.7.na celý den(moje vyvolaná stavba) A ze na me pošle právniky apod.kecy přitom jsem mu slušně vysvětlil že vše se dela pro zkvalitneni dodávky...no nic. Horši je ze

mam jet za 3 tydny k nemu na servis. Tak mam dilema co s tim. Aby mi neudelal neco s autem. 

Vcera jsme se vraceli v nejvetsim slejvaku z Prahy a ja jel 110...me predjizdeli Fabie 150 a vic...absolutne bez pudy sebezáchovy pritom nebylo videt na krok. Poprve jsem zacal premýšlet ze to prodam a koupim Kodiaka v RS. Ty vole nevim....

Odkaz ke komentáři

si tam užij predraženej servis.... Řeknu jim at mě objednají na záruku zadní levý světlo, že je v prdeli blikač... a pak mě zavolaj, že ho neobjednali a mám tam auto 2 dny nechat... no holt, sem asi blbej zákazník co neumí číst... minule sem jim říkal at objednaj lambda sondu, že je v háji a musel sem tam znovat dojet za 14 dní...

 

v praze v soukromém servisu mě dělali horní uložení, odklony a geometrii na počkání a hodinovka je prakticky 3x menší než v HK v BMW!!, holt praha je v tomhle super....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Ono jako když máš defacto monopol ? Kde je další autorizák ? Kdyby byly tři ve městě jako v Praze tak je to někde jinde. 

Od nás tady jezdí s MB taky na servis do Německa, protože to tam je podstatně levnější... Ono když máš další "konkurenci" 80Km daleko, tak si můžeš slušně diktovat podmínky..

Odkaz ke komentáři

Já bych to tak neviděl. Němci neboli výrobní fabrika určuje podle mě ceník servisních úkonu a každá "operace" má svůj předem daný čas na opravu (výměnu oleje) Třeba se pletu ale to máte jako s cenou hambáču v Mekáčí. Nebo se pletu?

Škodovka to tak má. Podle modelu rozepsaná hodinová sazba tak proč by BMW group by to mělo mít jiné?

Odkaz ke komentáři
před 23 hodinami, marekczek napsal:

si tam užij predraženej servis.... Řeknu jim at mě objednají na záruku zadní levý světlo, že je v prdeli blikač... a pak mě zavolaj, že ho neobjednali a mám tam auto 2 dny nechat... no holt, sem asi blbej zákazník co neumí číst... minule sem jim říkal at objednaj lambda sondu, že je v háji a musel sem tam znovat dojet za 14 dní...

 

v praze v soukromém servisu mě dělali horní uložení, odklony a geometrii na počkání a hodinovka je prakticky 3x menší než v HK v BMW!!, holt praha je v tomhle super....

 

BW Motors?

Odkaz ke komentáři

Maro jsi traged. Ja do Stratosu jezdim uz pet let a v pohode. Nikdy zadny problem. Porad je to misto kam muzes prijit a omlatit jim spatne udelanou praci o hlavu. Vse pod kamerama.

Mam dotaz. U M3 mam homologovane zatmavenou zadni cast vozu. Muzu mit na zadnim skle nalepenou samolepku cca 24 cm dlouhou nebo je to problem? Mate zkusenosti?

Odkaz ke komentáři

Maro nebud bábovka. Však vis jak jsem to myslel. Vcera me po delši dobe zachranilo Genevo. Jeste ze to reaguje na ty nove S3 policejni. 

Po delsi dobe to musim nechat polestit a scerit do rukou profiku. Uz mesic se chystam na ocistu ale nebavi me to 🙂 fakt me to nebavi. 

Samolepka dozadu nalepena. Mala a elegantni. Poznavaci znameni :)))))

Odkaz ke komentáři
V 19. 6. 2020 at 14:55, header009 napsal:

Tak samozřejmě do zahraničí, udělat STK, pokud budu jezdit jen po ČR je ideální toho využít, však na tom ušetšíš. Dneska podle mě STK pod 2k stejně není. Takže proč se s tím stresovat teď, když je čas 🙂

 

technika s emisema za 1500 ... jaký problém?? 

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...