Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

To máte pravdu kluci, je to prasárna.Během 5 minut 500,-Kč za evidenčku.Hold je potřeba plnit státní kasu...

Jinak včera cesta do Šumperka....něco hrozného v tom deští když máte na zadku nabitou zbran a v těch serpentinach fakt nic moc když z lesa vytéka voda a stoji na silnici v těch zatáčkach.Po cestě dvě auta v přikopě...celkově cesta z HK nic moc kolem Žamberka přes Jablonné.

Dvě fotky z rychlého zastaveni. Folie jsou fakt znát, chráni to krásně od kaminku hlavně v oblastí prahu a spodní části dveři - dobrá investice co se týče ochrany laku.

104816691_870719980083037_1052568526823387053_n.jpg

104707434_593232757973382_1374585324719210489_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Jj diky. V pondeli dávam M3 na kompletni vyčisteni do odzkoušeneho mista v HK a navecer to vezu do Stratosu na servis tak jsem zvedavy co a tim vsechno budou delat. 

Snad nedopadnu jak pan Mareček :)))

Koukal jsem ze minuly majitel predplatil servis do roku 2022 ale to se asi týka pouze oleje vid?

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Dopadlo to tak ze jeden nejmenovaný hradecký podnikatel to zařidil aby to bylo o vikendu.

Jinak ten samý podnikatel me v týdnu vyhrozoval zničenim jelikož jsem spatne hodnotil kvalitu prováděných praci. Dostal penále za překročeni terminu vypinani tak mam veselo. Na me to vyhrožovani pusobi jeste lepsi motivaci 🙂 Budu jeste vetsi svine. Samozrejme ze moje vedeni firmy bylo hned informováno 🙂

 

Odkaz ke komentáři
před 13 hodinami, romariooo napsal:

Dopadlo to tak ze jeden nejmenovaný hradecký podnikatel to zařidil aby to bylo o vikendu.

Jinak ten samý podnikatel me v týdnu vyhrozoval zničenim jelikož jsem spatne hodnotil kvalitu prováděných praci. Dostal penále za překročeni terminu vypinani tak mam veselo. Na me to vyhrožovani pusobi jeste lepsi motivaci 🙂 Budu jeste vetsi svine. Samozrejme ze moje vedeni firmy bylo hned informováno 🙂

No moc pekny 🙂

Odkaz ke komentáři
V 26. 6. 2020 at 10:05, romariooo napsal:

Dopadlo to tak ze jeden nejmenovaný hradecký podnikatel to zařidil aby to bylo o vikendu.

Jinak ten samý podnikatel me v týdnu vyhrozoval zničenim jelikož jsem spatne hodnotil kvalitu prováděných praci. Dostal penále za překročeni terminu vypinani tak mam veselo. Na me to vyhrožovani pusobi jeste lepsi motivaci 🙂 Budu jeste vetsi svine. Samozrejme ze moje vedeni firmy bylo hned informováno 🙂

 

MŽ?

Odkaz ke komentáři

Lanci: to je sila vid? Ale ono to bude mit snad rozuzleni... ale zastrašováni na me pusobi opačným efektem.

Milos: mladý pořad jezdi a dopis neprochazi. Potrebuju aby to chvilku jeste vydrzelo. Mame jet na Slovensko so Rajeckych Teplic a predstava ze celou cestu ridim je pro me šilena...tak.snad to dopadne.

 

Jardo: jj mas dobry odhad.

Krysarr: snad brzy prijde zmena a vratim se na provoz kam jsem nastupoval pred 25 lety. Opoustet se mi skupinu nechce kdyz ctu prognozy ke konci roku co se tyce ekonomiky....

Odkaz ke komentáři

Jardo: objednal jsem se pres zakaznickou linku na servis. Dohodli jsme termin a ja se zamerne zeptal ze mam predplaceny servis do roku 2022 a ze mi palubni pc hlasi 1.7. Zda nevadi ze prijedu o 2 dny drive. Ne nevadi. Prijedte. Takže hodina casu ztracena. Odjel jsem zpet do HK. 

Škoda slov tvl...

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...