Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Tam asi Roman nezavítal, kdyby to někoho zajímalo tak jsem teď byl a s kámošem a hráli jsme si na Toma a Jerryho 🙂 ještě tam je 2-3 sekundy rezerva co jsem schopen zajet rychleji, ale jedině s novými gumami - tyhle už byly na dojetí... Kamarád má lepší podvozek KW competion za 100k, lepší brzdy, o 40 koní víc atd.... já mám prakticky serii

 

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři
před 2 hodinami, josef1968 napsal:

To schválně najíždíš na ty mantinely? Vždyť musejí hrozně trpět nápravy, tlumiče apod. Z pohledu laika to nemáš moc v ruce :biggrin: ale třeba se pletu za což se omlouvám.

tak koupím nový tlumiče za 5 let, jeden origo stojí 4000kč(na bazoši stojí 8000kč komplet zánovní sada) ... ještě se dá na obrubníky jezdit víc, ale to nemá cenu dělat s M2 s obyč podvozkem... u bmw díly jsou stejně drahý jak na Arteona, když víš kde kupovat přímo z Němec...
no, když sem měl na sračku přední gumy, kde na konci lezli dráty, tak sem musel auto furt korigovat volantem....

nejsem profík a nikdy nebudu...lepší už taky nebudu, sory....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři
To schválně najíždíš na ty mantinely? Vždyť musejí hrozně trpět nápravy, tlumiče apod. Z pohledu laika to nemáš moc v ruce [emoji3] ale třeba se pletu za což se omlouvám.

On totiž Mára špatně vidí, tak ty "mantinely" používá jako Braillovo písmo, nebo takový ty ďubky na chodníku a před přechodem [emoji23] [emoji23][emoji23]

 

Odkaz ke komentáři

Já si osobně myslím, že udržovat baterku chytrou nabíječkou je menší zlo, než do ní pouštět plný ceres od alternátoru. Takže bych dobíjel :) . V karavanu mám trakční baterku - ta snese více vybíjecích cyklů proti té, co máme v autě a mám to na elektriku napojené celou dobu, co mi to stojí u baráku. Nabíječka tam je přímo zabudována. Jen pro zajímavost. Ve Fiatu ze šedesátek mám malou baterku, kterou jsem kdysi koupil v dnes již neexistujícím Plusu a nevyndávám ji ani v zimě, kdy to auto stojí +/- při venkovní teplotě. A dobíjel jsem ji jen jednou, když jsem asi před třema lety baterku vydudal při výměně motoru, kdy mi to nechtělo chytit. Jinak se jezdí sporadicky a se světly při mrzském výkonu dynama asi 200W. No jo, ale tam to nemá při odstavení co žrát :). Honza

Odkaz ke komentáři

možná ve stratosu..ale realita je jiná.. tam maj ceny z marsu.... je to obyč AGM 80ah.. novou baterku zaregistruješ na iphonu v app bimmerlink...  baworák má vše otevřeny

https://www.autodoc.cz/bosch/7616818

https://www.schmiedmann.cz/cs/produkt/1964495-novy?produkt=61-21-7-555-719

20 tisíc stojí light weight baterka do závodáku... https://en.liteblox.de/

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Barty: dekuju za pochvalu.

Vetsinou se mi to stava na trase HK : Praha. Dokonce i tady odsud 🙂 ze mi pišou za jizdy kam jedu apod.

Jsem velice rád že jsem ustál prodej a snad i malinko uklidnil. Auto je pirad v prodloužene zaruce jeste rok.

P.S s zenou jsme se přeli zda je pres Libchavy 50 tka nebo 70 tka? Zatracene dlouha obec 🙂 Tys jel v aute nebo jsi me videl z chodniku?

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...