Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Jardo ta cena ale doopravdy nahrubo sedi.

Ja mel s tim člověkem z Kuklen jiné dohody a vyšlo mi to na pulku ale kdyz to poptas u jinych renomovanych firem tak to tech 80 az 90 tisic bude. Navic ja nemam ofoliovanou karbonovou střechu ani ty vrchni casti u dveri. Odhaduju to na 75% celofolie na mem aute.

Nebavime se o levnych folie jako maji realitky nebo taxiky tak to vychazi okolo 30 tisic. Takže fakt je to tak. Realita.

 

Bárty: fakt pekna náhoda. Jeli jsme na Andrluv Chlum. Musime ae nekdy už konecne potkat.  Ty mas ted jake brko? SEATA?

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

M340i má 374 koni a je to docela pěkná pila - levnější alternativa čistokrevné M3.Ten chlapík je má ještě vic odladěnou a navýšený výkon cca o 30 koni.

Jinak dnes jsem potkal v HK M4 - ze začátku se mi nelíbila barva ale po 5 minutách jsem se do ní docela zakoukal i když na Šmoulinku nemá 🙂

Ne popravdě líbí se Vám vic tato barva?

125226716_935697110293656_8868116124880870668_n.jpg

125382704_357741478625042_3456740936930681613_n.jpg

Odkaz ke komentáři

však si kup MHD a mhd modul wifi a čipneš si to doma přes smartphone za pár minut doma na M3 CS mapu nebo na Stage 1... dá se tam vypnout i omezovač na 250km/h...

popřípadě si kup tu licenci na smartphonu a modul ti mužu pujčit 😉

https://mhdtuning.com/

 

já to čiply nemam, protože při záruční opravě to zablokovali, jedině bench jednotky a to se mě nikam jezdit nechce...

 

je pěkná ta žlutá, jenom vzadu ji chybí hezčí OLED světla. rozhodně to vypadá líp jak nová M4 nebo M3....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Máro popravde jsem tři kila nikdy nejel. Ja mam z toho auta docela respekt. Vim ze se na nej muzu kdykoliv spolehnout co se výkonu týče ale fakt moc nezavodim.

Je to naposledy asi pul roku zpet me vyprovokovala Audina...byla tma a bylo to cestou na Pardubice po te ctyrproudovce. Aai to byla RS 6...jela pekelne a ja se docela drzel ale pak kdyz jsem se dival na zabery z kamery tak jsem si nadaval do čuráku. Proste jen zázrakem jsem se nevysekal. Navic byl brezen/ duben a ja mel letni pneu. Proste deb*lizmus.

Odkaz ke komentáři

Romane tři kila stejně už podle mě nejsou skoro nikde bezpečný. Já jel cca 300km/h s 911 a GT-R, a tak od 250km/h už to bylo přes práh toho, co byla ještě bezpečná zábava a co touha po rychlosti. Přes 200km/h jsem kdysi jel prvně s Mitsubishi Sigma a z toho jsem byl hotovej mnohem víc 🙂

Odkaz ke komentáři

jop to sem taky reklamoval zadní světlo a měnili pylový filtr a neutáhli šrouby pod palubovkou u spolujezdce.. tam mě to 2 dny mlátilo, než sem přišel co to dělá... a sám sem si to musel utáhnout....

holt co si neudělá člověk sám nebo nemá spolehlivé dodavatele, tak je to naprd...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

jojo je to tak... Stratos je tragickej i v praze.. i prodej auta tam byl takovej o ničem, prodejce nic nevěděl a když zjistil že něco o autech vím, tak radši nic neříkal 😄
kamarádovi nestartovalo auto a řekli mu že má jiné tlumiče, tak nic dělat nebudou 😄 za týden s tím nic neudělali a musel to odvést jinám do servisu....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...