Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Tak je to asi fuk zda odpocet či ne. Stejne ty prachy musis vysolit tak jako tak. 

Dnes me cekaji emise a STK. Tak snad na tech emisich to nebudou dlouho trapit.  Akorat to budu muset nekdy zahřat na provozni teplotu oleje okolo 90st.coz v te zime bude malinko problem jelikoz je STK vzdalene 4 km od domu 🙂

Odkaz ke komentáři

na co nezávislé topení, když auto přes zimu stojí a jenom potřebuji protočit motor, převodovku atd 😄 

 

na dayli mě je webasto naprd, protože to mám do práce 5km... jedině pak napíchnout auto na nabíječku baterie nebo to nechat před firmou běžet 30 minut aby se zase dobila baterka....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Nezávislé topení je fajn věc jak píše Petr ale mě se asi nevyplatí.Auto stoji přes noc v garáží.

Jinak máme po STK.Emise prej prošli jen tak tak...nechápu co tím básník chtěl řict 😁😁

Prohlidka bez ztráty kytičky...na auto se přišly podívat i dvě báby z kanceláře 🤣😂

Jinak k těm baterkám...prý neni dobré je mit pořád naplno nabité - že to tu baterii ničí stejně tak jak i hlouboké vybití tzn.že ideál to dát na nabíječku jenou za dva měsice a nechat trochu klesnout napětí.

127203898_299030587976970_8618663735249859246_n.jpg

127229205_305306933929301_1400328706862830439_n.jpg

127214385_397660541474630_576089470617183516_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Roman má pravdu, že nabití na 100% baterku opotřebovává. Koneckonců i Tesla před tím varuje.

 

Nicméně lepší nabíječky jako třeba ctek nebo optimate to poznají a po nějaké přejdou do režimu kdy baterii víceméně udržují.

Proto já mám skutra celou zimu na nabíječce, protože jinak sherlog baterku za měsíc vybije.

 

 

Odkaz ke komentáři

STK Olfincar bývalý Opel? Tam je velký plus že mají otevřeno snad do 23 hodin.

Marekczek  co to je bimmerlink? něco jako diagnostika?

 

header009 tak ono taky dost záleží na typu baterie vid ale třeba u těch mobilních baterii je příliš nízké vybiti zkracuje její životnost proto se říká že je fajn mobil nabíjet už když to hlásí 30%.

Odkaz ke komentáři

Petře to byla docela sranda...jel jsem tam s dcerou Aničkou a tu si ten frajer nechal v autě a mě poslal čekat do čekárny 🤣

Ani to nebylo moc slyšet ani vidět jelikož před mym autem byl obrovský karavan.

Maro vyfuk je sice seriovy ale rachot umi udělat pěkny staci mit otevřene klapky na sport režimu.

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
V 30. 11. 2020 at 7:13, swenak napsal:

Ty musíš být hodně rozerván, kdepak je ten příspěvek o prodeji?;)

Máš zájem nebo proč se ptáš?

M4 je kupátko a třidveř. To by se mi nelíbilo.Pořád v M3 dokážu jet na pár dni do Budapeště ve 5 lidech a relativně na pohodu.Vzádu v M4 je sedět fakt na píču.To nechceš...

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...