Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Máro čemu se diviš...zamestnani zubař kterých je čim dál min...v rodine tri auta nad milion.

Jinak sám jsi řikal ze prevodovky Porshe má lepši nez Bawa ale vidiš ze to neni zase tak úplná pravda.

Me čeka ted nákup zadnich pneu letnich. Zadni zajedu pak nekam "spálit" nejradeji bychted v zime ale nechce se mi M3 vytahovat do soli a do tech sraček co jsou teď venku.

Odkaz ke komentáři

neřeším nějaké zubaře, mě to je jedno 😄

manuály určitě má porsche lepší a PDK automat převodovka je taky lepší.. ale bavím se o 991 GT3, 991 GT3 RS nebo 991.2 GTS nebo GT4 PDK...

nebavím se o nějakých gázikách  typu kayen pro masu...

 

to že něco pokazí je u všech aut a ještě když s nima lidi pravidelně jezdí okruhy tak je to uplně běžné u všech značek,...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Mas pravdu Petre. Zivot je opravdu kratky a muze se ti zmenit lusknutim prstu v podstate behem vteriny...

 

Kluci prosim Vas. Dotaz.

Nabijim baterii z Hondy pcx 150 a je behem 3 minut uplne nabita podle indikace. A to delaji dve ruzny nabijecky. Jak Ctektak i ta lidlacka. Co je spatne? Baterie je gelova a ze by nebyla behem 3 mesicu kdy je Honda odpojena pořad nabitá? Nevite?

P.S baterii mam odpojenou a je doma v pokojové teplote.

Odkaz ke komentáři
před 8 hodinami, romariooo napsal:

Mas pravdu Petre. Zivot je opravdu kratky a muze se ti zmenit lusknutim prstu v podstate behem vteřiny.

Jo, nedávno jsem to měl téměř v přímým přenosu. Taky se na některý věci od ty doby koukám jinak....

Odkaz ke komentáři
Mas pravdu Petre. Zivot je opravdu kratky a muze se ti zmenit lusknutim prstu v podstate behem vteriny...
 
Kluci prosim Vas. Dotaz.
Nabijim baterii z Hondy pcx 150 a je behem 3 minut uplne nabita podle indikace. A to delaji dve ruzny nabijecky. Jak Ctektak i ta lidlacka. Co je spatne? Baterie je gelova a ze by nebyla behem 3 mesicu kdy je Honda odpojena pořad nabitá? Nevite?
P.S baterii mam odpojenou a je doma v pokojové teplote.
Problém je v tom, že pokud je baterka hodně vybitá, tak jak lidlovska, tak Ctek jí nabíjet prostě nezačnou a vyhodnotí ji jako ko. Tohle se mi stalo u Hondy jednou a v kombinaci s bezklicovym přístupem je to na odpoledne. Spolehlivé fungují ty "hloupé" nabíječky..
Odkaz ke komentáři

Právě že není, je taky řízená mikroprocesorem. 

Jsou takové ty klasické, nebo staré autonabíječky které nejsou řízené mikroprocesorem. 

Ty které řízené jsou, totiž vyhodnotí baterku která má třeba 9,5V jako mrtvou, a nenávratně poškozenou. 

Mě se to stává u skůtra celkem často, protže sherlog něco žere pořád a jak ja ta baterka malá a stojí to třeba tři týdny tak už volají. A když už volají, tak má baterka pod 10V a Ctek ani ta Lidlovská už baterku berou jako mrtvou, nebo jí ani nerozpoznají a nezačnou nabíjet. 

Pro tyhle případy mám doma něco takového

https://cdn5.focus.bg/bazar/fd/pics/fd9d380118b1dfc8fcfaedfb04e3540d.jpg

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

investiční auta nejsou už třeba 8 let.... auto se kupuje kvuli tomu že ho chceš...

kup si třeba GT3 RS, GT4, GT3 ty na ceně dolu nepůjdou už... ale není to investice

https://www.advantage-cars.cz/car/porsche-cayman-nove-gt4-model-2021?locale=cs

https://www.sauto.cz/osobni/detail/porsche/911/18852949?goFrom=list

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Tak třeba ta Felicie v odkazu je  naleštěná bída s asi na první pohled hezkým lakem a čalouněním. Absolutně nesedí díly karoserie, čalounění má vypadat jinak, není to provedení "Super" a nemá 2 karburátory. To jen to, co jsem viděl na těch mizerných fotkách ... . 

Mně už  za moji holku reálně nabízeli sedmimístnou sumu, přesto neprodám, spíš se bojím, aby mi ji někdo neukradl ... .

Ale pokud se povede, bude mít do konce roku dvojče 🙂 .

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...