Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Jj uz jsem vytahl toho anabolického sportovce ven.

Ted o vikendu predstavovali nové emkové řady ale bohužel jsem se nemohl zučastnit i přesto ze jsem mel pozvánku.

Vypadaji zepředu strasne divne. Zadni čast vozu nové M3 je nadherna vcetne interieru ale predek nedavam a ani casem asi nezmenim názor na ty nafouklé ledvinky.

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Jirko sere me to ale ja jsem porad v prdeli. Auto porad stoji v garazi. Vloni jsem najel 5000km. Jsem hrozne rozsekany ale budeme brát asi uver na koupe bytu v HK pro syna ktery se na tom samozrejme bude podilet...a v garazi mam auto za mega. Proste to zkusim... sobe pak vezmu Codiaq nebo neco vyssiho casem nebo Mazdu vyssi.

Odkaz ke komentáři

ja většinou 500km zajedu na mostě a 500km cesta domů a do mostu a zpátky... 😄 a to mejch 5000km ročně s autem... plus zbytek nějaký po okreskách no....

 

Jako byt nebo dům je určitě lepší než auto...

 

 

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

No, já musím říct, že Romana vcelku chápu. K čemu je člověku auto, na který nemá čas. A to Roman toho najel 2x tolik co já 😄  Jak jsem myslel, že Volvo vyměním za lepší, tak si víc a víc říkám, že je to vlastně úplně zbytečný, když na to není čas. A spojit užít si auto a vzít rodinu a psa na výlet úplně nejde....

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Vybiram pneu na zadek a je to docela fuska. Momentalni najezd na zadky 8000km slovy osm tisic.

 

Vyber Michelin  pilot sport 4s a nebo Hankook K127 ventas S1 evo 3Xl 

 

Rozmer 275/35/R19

Prej Michelin je z vyroby 6 mm ale vydrz by mela byt stejna jako pneu s 8mm. Sice to nema logiku ale ....

Guma cca 5000,- Kc

Asi nikdo nebude mit porovnani?

Odkaz ke komentáři

Ty Hankooky jsou taky urceny pro specialy. Provolal jsem servisy a pry to neni vubec spatna guma. 

Spis me zarazi ze Mi helin vyrabi vzorek jen s 6mm jako nove pneu ale tvrdi ze vydrzi vic nez 8mm ze to tolik neubýva. Ale jasny no. Vezmu zase prémii. Nebudu zkouset na zadek nic nového. Rozdil 1000 Kč na jedne pneumatice.

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...