Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

hvězdičky jsou zbytečně vyhozený prachy.. mám obyč 4s a je to uplně stejný..... měnili mě je v proximě v HK u vocelovky.....  tam alespoň umějí vyvážit kola, jinde to je často tragédie... 

 

Trofea R na okruhu jezdím taky bez značky, nebo občas mám Porsche či mclaren a je to úplně jedno.... 
michelin CUP2 jsem jezdil jak s hvězdičkou tak i mercedes a zas to bylo úplně stejný...

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři
V 24. 6. 2021 at 11:27, marekczek napsal:

Tak ty máš dětské brzdy malé, tam to stojí pár kačeek

Ty jsi taky detsky 🙂

básniku...

Brzdy komplet hotove. Musim prvnich 500km "být hodný"

P.S hele ty rozumbrado. Kdyz chces pomoct s připojenim FVE tak musis zavolat na nepřijatý hovor. Chybi tam spoustu veci k té žadosti a neni uplná revizni zpráva. Jinak samozřejme ti s tim pomužu Máro.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Je to hodne znát ty nové bačkory vzádu. Člověk se hned citi jistějši 😄  ceny sli brutalne nahoru hlavne ve stavebnictvi a nektere položky až o 100%.

 

Dnes jsem potkal nazivo M4 zezadu vypadá moc pekne. Na predek si porad nemuzu zvyknout ale asi bych se nebranil upgradu casem...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Dnes jsem zjistil že jsem nechal vymenit olej a dat filtry i kdyz jsem po posledni vymene najel pouze 5000km. Tomu řikam péče 🙂 do 160 tisic a predplacenému servisu zbýva 4 tis.km. snad to neprejedu.

Jinak ojetiny ted prý docela podrazili tak jsem nakonec rad ze M3 zustala a snad i zustane nejaký čas doma.

20210820_130927.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

I to k životu holt patří. Dokážu si představit to nasrání, ale víš jak, "hlavně že je mír". Mám kamaráda, který se tím živí a dělá to dobře(dělají od závodních kol po různé speciality), ale tady nevím jestli by se vůbec do toho chtěl pouštět. Ty kola pravděpodobně budou kovaný, a na nich pouze vrstva bezbarvého laku. Vůbec nevím jestli reálný dosáhnout dostatečně uspokojivého výsledku. Všechno si myslím, že bude pod tím clearcoatem vidět, ať už tmel, tak i návar.

Odkaz ke komentáři
V 11. 9. 2021 at 23:45, header009 napsal:

I to k životu holt patří. Dokážu si představit to nasrání, ale víš jak, "hlavně že je mír". Mám kamaráda, který se tím živí a dělá to dobře(dělají od závodních kol po různé speciality), ale tady nevím jestli by se vůbec do toho chtěl pouštět. Ty kola pravděpodobně budou kovaný, a na nich pouze vrstva bezbarvého laku. Vůbec nevím jestli reálný dosáhnout dostatečně uspokojivého výsledku. Všechno si myslím, že bude pod tím clearcoatem vidět, ať už tmel, tak i návar.
 

Máš pravdu, jsou to opravdu kovany kola a navic bicolor, oprava nikdy nebude jako nové origo kolo tak zitra jedu do Stratosu což je smluvní partner Alianz tak snad to dobře dopadne a do druhého dne bude to zase vcajku. Na opravu bych musel čekat minimálně dva měsice a výsledek nejistý.

Máro já si ty ceny nevymýšlím.Je to cenikovka BMW

Odkaz ke komentáři

Tak pojišťovna schválila nový disk včetně nové pneu (kupodivu) je fakt ze na te puvodni byl vzorek 6,5 mm. Každopadne ted na nápravě bude jedna pneu s 6mm a druhá nová. Asi nemá smysl pořizovat druhou taky novou kdyz tam je 6mm. Tak snad vse dobře dopadne. 

To byl drahý oběd...5200,-Kč  😄

Odkaz ke komentáři

Romane na takovým kočáře je to na posr..í. Už máš kolo nové? Já bych koupil obě gumy nové, aby Ti to nekecalo do hlídání tlaku v pneu. 

Pro aspoň trochu uklidnění, že v tom nejsi sám, tak kolega spáchal na své funglovce VW Passat něco podobného. Má ho od března a když to zjistil málem prasknul vzteky. Nejhorší je, že ani neví kde se mu to povedlo. 

Já trojku koupil s kolama tak orvanejma, že se mi je ani opravovat nechce. 

Upraveno uživatelem Mirouch76
Odkaz ke komentáři

Dakie: ono losos s bramborem za 5200 je docela luxus no 😁😂 

 CvencA: provokatere 😄 

                                 Mirouch: nový disk s pneu je ve Stratosu a ve ctvrtek to jedu přehodit.

 

Znamý ted bude objednávat novou M5 tak mu s tim budu pomáhat. Zkusime Kopeckyho a pak Stratos. Ted presne obraceně kvuli konkurenčni nabidce. Koukal jsem ze tam je velky rozdil v cenach. V rozmezi od 3 do 6 mega.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...