Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

On 9/24/2021 at 9:03 AM, romariooo said:

Znamy ted bude objednávat novou M5 tak mu s tim budu pomáhat. Zkusime Kopeckyho a pak Stratos. Ted presne obraceně kvuli konkurenčni nabidce. Koukal jsem ze tam je velky rozdil v cenach. V rozmezi od 3 do 6 mega.

Mam kamarada v Cartecu, predtim delal sefa prodeje ve Stratosu, muzu doporucit a predat kontakt kdybys chtel. Vic nabidek, vic moznosti.

Odkaz ke komentáři

Dám vědět. Budou tři nabidky. Liberec, Stratos a Kopecký.

Horši je že je rok čekačka na nový vůz ale to je všude. Hold BMW ani před tim nikdy nedelali nove vozy na plac. Vše jen na objednávku na rozdil třeba od Škodovky která to valila na sklad.

Ale bude to přijemné čekáni 🙂

Odkaz ke komentáři

Tak samozřejmě o tom voze v Praze vím.Stoji ve Stratosu na showroomu ale je to CS což je limitka - cena nesmysl...a dolů Strakoš prý nepůjde ani o korunu - je to jeho takový "sport" u emkkových modelů slevy proste nedává i přes pohrůžkou "vypnutí servisu na celý den"😅😅 

 

Jinak disk vyměněný dle plánu včetně pneu. Vyvažovačka co imituje jízdu po silnici- museli pootáčet pneu na disku aby to bylo 100% za mě profi práce.

243394186_937188100225706_5955838189940344230_n.jpg

243793335_266592828676180_4488511829602706541_n.jpg

243721120_390028265989955_7257662487336891761_n.jpg

243350764_226290719393282_784359278857565310_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Ta vyvažovačka je super a hlavně ji asi umí používat. Dva týdny zpět jsem se "rozsejpal" kvůli rozdílnému stáří pneu, v pondělí jsem jel poprvé po dálnici a v ca 115km/h nejprve masáž do zadku a od 120km/h masáž rukou od volantu ... . Ve 150km/h to přestává, ale tak rychle v CZ jezdit nehodlám.

Odkaz ke komentáři

Miro: já jsem měl na předku dobrý vzorek 🙂 6,5mm a co jsem se radil s klukama tak řikali že jakmile to neni X drive což nemáma mit nikdy nebudu jelikož Bawo s X drive neni skutečné Báwo 🙂  tak mi pojištovna zaplatila pouze nový disk a pneu stejné jako bylo na předku neboli Michelinky  Pilot Sport 4.

Jinak starý disk jsem dostal zpět...nepoškozeny včetně gumy kterou taky nebylo potřeba měnit jelikož tam bylo jen utržena jakoby ochrana ráfku 🙂  takže dobrý nakonec. Spokojenost.

Honza: jj maji špičkové vybavení, to je pravda.

Nabidka na BMW M5je hotová, Ted oslovím konkurenci ale nebudeme z toho dělat kovbojku 😆

Ted mě čeká 15 dni dovolená u moře na kterou se kurevsky těším a rozhoduju se jestli mám nechat Lásku na letiští ale zároven se bojim že při návratu bude chumelit a já budu mit letní obuti. No uvidíme.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Miro : X5 je takova dodavka. To nepovazuju za auto 😂  proste zimni vůz 

Ale neboj Šmoulinka nežarli. Jsou od jedné maminky 😁😁😁          o pulnoci odlet a jsem nervozni jako saňky v létě(serou me respiratory v letadle) ale nastesti mame objednáno pul kila řizku tak budu celou cestu pit a jist 😁

Odkaz ke komentáři
V 14. 10. 2021 at 17:35, romariooo napsal:

Miro : X5 je takova dodavka. To nepovazuju za auto 😂  proste zimni vůz 

Ale neboj Šmoulinka nežarli. Jsou od jedné maminky 😁😁😁          o pulnoci odlet a jsem nervozni jako saňky v létě(serou me respiratory v letadle) ale nastesti mame objednáno pul kila řizku tak budu celou cestu pit a jist 😁

Prej X5 dodávka. 🤣😂 Chlape ty jsi srandista.

Užij si v klidu a v pohodě dovolenku kámo. A hlavně se v pořádku vrať.

Upraveno uživatelem Mirouch76
Odkaz ke komentáři

Chteli jsme Zanzibar nebo Dominikanu ale teprve ted to tam začalo nalitávat takze vyhrala Hurghada ale nelitujeme. Poprve jsem se neposral ani nic jineho :)) je to teda TOP 10 hotelu v Hurghade a tomu i odpovidala vyšši cenovka. Jediny minus ze vyhazuji z more po 17 hod.kvuli bezpecnosti. Jinak 100% servis vc.jidla a sluzeb.

 

Maro tvl ty mas s tou M2 kurevskou smulu. Ja s M3 pouze jezdim a leju benzin.

Odkaz ke komentáři

Michal: Egypt Hurghada, hotel Dana beach , siť pickalbatros hotels. Co jsem se bavil tal pry je v TOP 10 nej ubytovani v Hurghade. Drive 90% klientela Nemci. Cenove cca 30 tisic pro jednoho na 15 dni. 

 

Je fakt ze jsme v Egypte po 5 té a teprve tady jsme se do ted nepoblili a ani nemáme prujmy. Jidlo super, jsou pozorny. 6 restauraci od 6 do 23 hodin. Pekna plaz, moznost potapeni a snorchlovani. Jediny minus ze v 17 musis vypadnout z more z bezpecn.duvodu jinak opravdu jedničkovy vyber. Doporučuju.

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...