Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Svým zpusobem ano Lanci. Jen teď už spinká. Až bude sucho tak to projedu jinak jednou za mesic to dám nabijet a az dovoli počasi tak i protáhnu kvuli pneumatikám a trošku rozprouděni oleju v žilách.

Ono ted neni ani z ceho vybirat.  A kdyz tak o 2 miče výš což je v dnešni nejisté dobe nesmysl.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Lanci: za posledni rok najeto 8 tisic km. Docela to drtim dokud je v záruce ale v cervenci to konči vcetne servisu tak uvidime co bude dal 🙂

 

Maro: ty jeste mas tu plečku? M2? 😆

Jirko: tak ja nejsem velkopodnikatel  jako ty. Ja mam starej barak...stare auto...a jsem chudej zamestnanec ktery nema na zimaky...kazdy nemuze podnikat za tvrdou menu jako ty 😂😂😂 a vis ze me to vubec nevadi? Ja radeji buduju vztah a rodinu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
V 29. 4. 2022 at 17:08, romariooo napsal:

...a jsem chudej zamestnanec ktery nema na zimaky...kazdy nemuze podnikat za tvrdou menu jako ty 😂😂😂 a vis ze me to vubec nevadi? Ja radeji buduju vztah a rodinu.

Zapomněl si napsat chudej státní zaměstnanec. 🤣😂

Jak tak koukám na ty Tvoje fotky, tak si tak říkám, že tohle postavit u nás k baráku, tak během deseti minut, bude mít celá vesnice potřebu okolo jet aby se podívali. 😄 Jinak okolo projedou tak čtyři auta za celej den. 😂  

 

Odkaz ke komentáři

Miro: viš jak...já to mám v piči...

Jinak momentalne se ve Stratosu montuji kamerove zařizeni do 66 vozu BMW 540i. Bude to peklo...z nich 33 auťaku nebudou mit označeni Policie. Jedno auto trvá celý pracovni týden namontovat.Veškere antiradary apod hračky na nej nebudou fungovat. Jedná se o poměrové měřeni...takze konec jizd za pul hodiny smer Praha 😞

foto dodám.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Miro: RZ se pokusim zajistit ale popravde v tech rychlostech Ti to bude stejne na dve veci. Kdyz jedes 160 a vice tak jsi soustredeny a nemas sanci ho poznat.(neoznaceny vuz myslim)

Me ceka ssrvis predplaceny ale je tam podminka do 160 tis.km. zbyvaji 2 tisice. Sakra 🙂 musim přibrzdit abych to nemusel solit ze svého. Servis je na konci června....

Odkaz ke komentáři

Tohle se mi stalo na D11 smer Praha/Hradec Králové.

Podjeti z pravého pruhu dodávkou...viz video. Dnes jsem pána náhodou potkal v Chlumci nad Cidlinou...

Brzdil jsem ze 150 na cca 120...kdyby tam byl nekdo jiny na mém miste tak b to mohlo dopadnout velice škarede...

Chtel jsem to dnes poslat na dopravku...s chlapem jsem si to vyřikal. Omluvil se a dokonce jsem dostal dárkove baleni dvou lahvi nejakeho dobreho alkoholu 😄

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Je mi to jasny, ta stribrna octa se tam motala uplne zbytecne. Ale to je klasika na ceskych silnicich. Z pohledu toho dodavkare jste se tam ale motali oba, pokud byl rychlejsi, vis jak to myslim 🙂 Ale to nic nemeni na tom, ze podjede a pak udela tohle, to je vazne na pest a pekne nebezpecny. Dobre, ze jste se potkali, ma pouceni 🙂

Odkaz ke komentáři
V 23. 5. 2022 at 14:02, romariooo napsal:

Chtel jsem to dnes poslat na dopravku...s chlapem jsem si to vyřikal. Omluvil se a dokonce jsem dostal dárkove baleni dvou lahvi nejakeho dobreho alkoholu 😄

Ty lumpe úplatnej 😄 😄 😄 

A teď vážně, to co udělal byla velká prasárna a velice nebezpečný manévr, zasloužil by nakopat prd.l zepředu blb jeden.  Řekl Ti aspoň proč to udělal? 

Něco podobného dělají kamioňáci, jak kdyby počkali až je dojedeš a na poslední chvíli ti to tam pošlou. Blinkr dávají zásadně, až ve chvíli kdy už před tebe odbočují. Dělají hlavně poláci, ale jen u nás. Doma v polsku si to nedovolí a třeba v Německu už vůbec ne. 

Odkaz ke komentáři

Nejdřiv dělal "ramena" ale pak se omluvil. On ma firmu u Chlumce kde já mám na starosti zasiťovani jedné velké parcely cca 60 domu což je fakt kousek od jeho firmy a jelikož jezdim na stavby služebni F3 tak me tam nekolikrat videl...kdyz jsem se vrátil z terénu tak jsem si všimnul položené dárkové baleni španelského vina 🙂 Každopadne to bylo hezky.

20220523_111733.jpg

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...