Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Je to bez zvuku díky velkýmu zadními tlumiči vyfuku a uprostřed výfuku díky rezonátoru..
těžší než předchozí generace.. ale pro běžný dayli ježdění je to lepší a do města.... je dobrý, že na dayli si tam můžeš objednat xdrive a popřípadě si to přepnout na displeji na zadokolu...

Odkaz ke komentáři

Velikostně je X4 malá proti Turkovi, řekl bych podstatně, lepší využitelnost kufru u Turka. Motorově to bude stejný, převodovky taky tak, na hmotnost jsem nekoukal, tam bude X4 lehčí. Kvůli podvozku i velikostí bych šel do Turka, pokud by jsi zapojil faktor zábavy a měl to jako hračku na vikend, pak X4. 

Odkaz ke komentáři

Krve by se ve me nedořezalo...já tak opatrny na mou lasku a tohle....totalni šok.

Aby toho nebylo malo tak dnes nejaky ko*ot me zase vjel v tom uženi do pruhu na D11 ale nastesti jsem to ukočiroval.

Jardo: lak je OK. Bude se jen lepit nova folie. Auto bude delat jeden frajer z HK co se tim zivi a jen bude nahradni vuz. Stratos to nebude. Ten nema ani obycejnou trojkupomalu na pujčeni. Jsou trapny.

Praha se prodava mimochodem...proc asi....?

Odkaz ke komentáři

Tak folie udělala svou práci a lak zachránila. Lakování jednoho dílu neboli předního nárazniku v autor.servisu počítám 10 až 15 tisíc?

Oprava folie do dvojky? Jen je blby že ta folie má reálnou životnost zhruba 6 až 7 let ale každopádně se to vyplatí i proti vandalizmu - protáhnuti laku třeba klíčem.

Odkaz ke komentáři

Tak je to jednoduchy jako facka. 

Kdyz se budeme bavit konkretně o M3 co mi parkuje v garaži....tak celolak který mám na aute po vandalizmu stal 180 tisic bez daně.

Pak jsem na auto dal folie...a ta stála 50 tisic vc.daně. Docela rozdil ne?

Jinak oprava folie me přišla na 1000,- Kč slovy tisic korun českych.  To co pišu je reál a fakt takže proto jsem se ptal zda si pil před napsanim toho prispěvku 🤣😁😂

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...