Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
romariooo

BMW M3 neboli Šmoulinka

Recommended Posts

Romane, buď v klidu. Každé auto, který není úplně obyčejný prostě dráždí. Na druhou stranu je to pořád jen auto. A máš ho pojištěný. Takže buď v klidu, užívej si auta pro radost a na ostatní se vykašli. 

21 hours ago, jirka3 said:

Ja to nechaval delat jen kvuli miminu. Jinak bych se na to vybodnul. Dal jsem tam tech 20% a super, ucel to rozhodne splni a jako bonus to i celkem dobre vypada?

15875BF7-F188-48E3-B8E7-C917C16B1524.jpeg

4AAAA3EC-D7C3-4B84-89A1-643E6047EA2C.jpeg

355EC086-FF91-4785-833A-F9FCB9950805.jpeg

Pekne udelane. Mimochodem belous by si zaslouzil vlastni vlakno ;-)

Diky kluci. Mam z toho docela radost. Urcite lepsi, nez kupovat ty sitovany clonitka na benzince. 

A kvalita prace na jednicku, nic jsem na tom zatim nenasel.

Az bude trocha casu, udelam mu vlastni vlakno, at to tady Romanovi neplevelim;-)

Jj daval jsem auto na cisteni kuže a sedaček. Od rána na tom delal do 14 hodin. Skvelý přistup. Mam na cca pul roku klid za tisic Kč. 

Tak me pred vjezdem do baraku praskla kanalizačni pripojka a kdyz jsem prijel z prace tak zjistil ze Šmoula zustala uveznena v garaži.

Ach jo. Jeste ze to vcera opravili a ja dnes muzu vyrazit smer Podebrady. 

Maro: M3 je silnejsi nez M2 ale zase je težši i kdyz ma 355kW. Jinak interier je skoro stejny. Funkčni a prehledny. Nova M2 uz ma filtr pevnych castic??? To jako fakt? Bože koukam ze jsem koupil za minutu 12 :)

Nechápu kdo tady smazal můj poslední přispěvek? To už bylo po úpravě fora.Dopi...

Edited by romariooo

aha, zajimavy, koukam na mail notifikace a smazal se tvuj post i jirkuv:

26. 5. 2019, 9:33

image.png.4421fcf50fe78e882747b22c4d7ae339.png

26. 5. 2019, 10:40
image.png.2133f3bc8ab7f06b36b7f09b45158c33.png

Jak píše Jirka, tak sem to myslel... Ovšem Romane máš pravdu.

Jinak Romane nevíš o nějakých M3/M4 kolech 19"? Jednu sadu litáků bych potřeboval.

Edited by marekczek

Martine presne tak. Ty delas moderatora? 

Maro: zavolal jsem kluka co mi to zjisti. Ptal.se zda chces bicolor nebo obyč.? Koupils M3? 🙂

Sry kluci, to se stalo asi v sobotu při přesunu databáze.. V jednu chvíli sem musel přepnout starou databázi na novou a asi 3-6 příspěvků bohužel nenávratně zmizelo... Už se to ale nebude nikdy opakovat 🙂 Tak je hold třeba napsat to znova...

před 17 minutami, romariooo napsal:

Martine presne tak. Ty delas moderatora? 

Maro: zavolal jsem kluka co mi to zjisti. Ptal.se zda chces bicolor nebo obyč.? Koupils M3? 🙂

je mě to jedno, co nejlevnější... ideálně i ojetý.... uvidíš ;-)

9" ET 29
10" ET 40

díky

Edited by marekczek

Zadnyho moderatora, proste jen sleduju oblibeny, vybrany vlakna na foru a nechavam si zasilat notifikace na mail 🙂 

Já jsem teď seděl ve trojce a musím objektivně říct že vzadu je víc místa než v pětce. Nechápal jsem to ale je to opravdu tak. Nevím zdá to bylo pocitově ale byl jsem docela překvapený. Mě by vadíla ta stísněnost vepředu ale věřím tomu že jízdní vlastností toto minus odmázne.

Vzadu se úplne v pohode vejdou dva lidi dospely na pohodlne cestovani. Ja byl s rodinou zatim nejdal v Madarsku a ma Slovensku. Jinak predchudce neboli prvni majitel s tim jezdil do Alp a použival auto na rozdil ode me na denni jezdeni.