Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
romariooo

BMW M3 neboli Šmoulinka

Recommended Posts

Ty vole to je zase názor že každý má nepřátele  🤑🤑

Kluci prosím Vás!!! Otázka než auto pujde na lakování.Dát zadní emkový znak zpátky nebo ne? Co myslíte?

43471318_523025044788767_3499932561331716096_n.jpg.5bb11a8529a6df37549237e5f271f3de.jpg

41762106_282488295958987_2971365637886050304_n.jpg

znak tam patří

Romane, myslíš, že tě mají všichni rádi? Že není nikdo, kdo by ti s radostí škodil? To je dost naivní. Dost možná, p*ča na autě je toho důkazem.

Tak ještě jednou a naposledy. Bylo poškozeno vic aut.Jestli si myslíš že to je jinak tak si vyhledej lékaře dokud to je zadarmo.

Ano,nemám nepřátele. A jestli je máš ty tak to nepředhazuj prosím me.Děkuju.

Pokud bylo aut více, je to jasné, já jen, že se s tím ten hajzl tak kreslil. K dotazu:  za mě, pokud tam byl z továrny, tak znak na auto, má tam být, líbí se mi. Já si na to obecně potrpím, veterány musí mít taky všechny detaily - ani se neptejte, kolik tisíc stál malý znáček karoserie Kvasiny, který ani není moc vidět, protože je uvnitř. Stejně, když něco lakuji a byl tam nějaký nápis, znak, dávám vždy zpět. Pokud to není z továrny, nedávám, když bylo možno objednat Octu s a nebo bez motorizace, byla bez, i když by to bylo červené 🙂 . Honza

Před hodinou, romariooo napsal:

Kluci prosím Vás!!! Otázka než auto pujde na lakování.Dát zadní emkový znak zpátky nebo ne? Co myslíte?

Mně se líbí obě varianty. Pokud si nejsi jistý, tak ať Ti ho nechají v kufru. Nový stojí cca 1400-1700 Kč.

romane co všechno máš poškrábaný? já myslel že jen přední kapotu, nafocený máš poškrábaný blatníky a ve fotce"důkladně vybrousit píču" sou i dveře.........:blink:

15 hours ago, romariooo said:

Ty vole to je zase názor že každý má nepřátele  🤑🤑

Ona se mi snad i malinkato vice libi ta zandel bez znacku, ale neni to zadny pseudo-rs, je to vazne Mko a tak bych ho tam nechal.
A SPZ, protoze mas M3, tak jednoznacne hodit na 3M 🙂

Dovolím si ocitovat moudro:

Oskar Wilde: "Každý úspěch, jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbeni, musíme být průměrní."

Seneca: "Lichotný nepřítel se ke mně staví, jako by byl mým přítelem."

Willian Saroyan: Žádný nepřítel se vám nezoškliví tolik, jako ten, kdo býval přítelem nebo jím stále ještě je, a takových je mnohem víc, než tušíte. Nejhorší nepřítel je ten, který vás zná a ví, co vás nejvíc raní, a jestli je ke všemu obratnější než vy, pak na tom nejste moc dobře.

Co s tím furt máš?

Teď už řešíme opravu, jestli OEM vzhled či čistý. A ne spekulace kdo koho nasral, když je to stejně jedno, tu piču z kapoty to nesmaže.

A proč to neuděláš rozpočtem a dáváš to vydělat servisu? Já myslím že rozpočtem se na tom dá i vydělat. Pohlídáš lakýrníka a máš to bez trápení.

No jako mam brouka v hlave. Volal jsem domu likvidatora a necham si to nezavazne ocenit. Zitra zajedu za lakýrou a to samé. Jsem zvedavý v jakých častkach se budeme rozchazet...

Jako na rovinu. Je to auto, jaké je, neřešil bych, jestli vydělám na pojistce, ale aby to bylo TOPOVĚ opravené s garancí. Takže bych to klidně svěřil značkovému servisu, pokud mají špičkovou lakovnu, však už pro Tebe udělali dost, ne? Honza

Honzo asi mas pravdu ale pro muj klid si to zkusim nacenit sam po sve vlastni ose. Termin do Stratosu plati a zatim nic neodvolavam. Treba se to opravdu nevyplati. 

Co jsem se bavil pred rokem s lakýrou tak rikal ze jeden dil komplet od nej stoji 2500Kč