Jump to content

BMW M3 neboli Šmoulinka

romariooo

Recommended Posts

Akorát je to M4.

Psal.mi ten kluk ktery mi prodal Šmoulinku že kdyby vedel co se bude dit "na trhu" že by to auti nikdy neprodal 🙂

přitom si pořidil Lotuse ale neni to auto na bezne ježdeni jako M3. To prostě zahřeje a potěši.

• 3 weeks later...

Svým zpusobem ano Lanci. Jen teď už spinká. Až bude sucho tak to projedu jinak jednou za mesic to dám nabijet a az dovoli počasi tak i protáhnu kvuli pneumatikám a trošku rozprouděni oleju v žilách.

Ono ted neni ani z ceho vybirat.  A kdyz tak o 2 miče výš což je v dnešni nejisté dobe nesmysl.

• 4 months later...

279082001_501810188038064_8198063493515020569_n.jpg

279040921_3267920876863667_4918300259852267081_n.jpg

278573927_2178187698987228_5845365633981714133_n.jpg

Sezona právě byla zahajená. Morava a putování po sklipkách.Chceme do Budapeště během krátké doby tak uvidíme zda to dopadne. I přes drahý benzin je radost lejt do té bestie palivo...pořád je tam úsměv na tváří :)))

jo chtěl bych tě Jirko vidět, co vyjedeš v zimě... nevyjedeš ani vjezd do garáže 🤣

kamarádi první zimu M2/M3 taky jezdili, pak mě uznali za pravdu a zimáky všichni prodali 🤣

Edited by marekczek

Lanci: za posledni rok najeto 8 tisic km. Docela to drtim dokud je v záruce ale v cervenci to konči vcetne servisu tak uvidime co bude dal 🙂

Maro: ty jeste mas tu plečku? M2? 😆

Jirko: tak ja nejsem velkopodnikatel  jako ty. Ja mam starej barak...stare auto...a jsem chudej zamestnanec ktery nema na zimaky...kazdy nemuze podnikat za tvrdou menu jako ty 😂😂😂 a vis ze me to vubec nevadi? Ja radeji buduju vztah a rodinu.

• 2 weeks later...
V 29. 4. 2022 at 17:08, romariooo napsal:

...a jsem chudej zamestnanec ktery nema na zimaky...kazdy nemuze podnikat za tvrdou menu jako ty 😂😂😂 a vis ze me to vubec nevadi? Ja radeji buduju vztah a rodinu.

Zapomněl si napsat chudej státní zaměstnanec. 🤣😂

Jak tak koukám na ty Tvoje fotky, tak si tak říkám, že tohle postavit u nás k baráku, tak během deseti minut, bude mít celá vesnice potřebu okolo jet aby se podívali. 😄 Jinak okolo projedou tak čtyři auta za celej den. 😂  

Posted (edited)

Miro: viš jak...já to mám v piči...

Jinak momentalne se ve Stratosu montuji kamerove zařizeni do 66 vozu BMW 540i. Bude to peklo...z nich 33 auťaku nebudou mit označeni Policie. Jedno auto trvá celý pracovni týden namontovat.Veškere antiradary apod hračky na nej nebudou fungovat. Jedná se o poměrové měřeni...takze konec jizd za pul hodiny smer Praha 😞

foto dodám.

Edited by romariooo

Miro: RZ se pokusim zajistit ale popravde v tech rychlostech Ti to bude stejne na dve veci. Kdyz jedes 160 a vice tak jsi soustredeny a nemas sanci ho poznat.(neoznaceny vuz myslim)

Me ceka ssrvis predplaceny ale je tam podminka do 160 tis.km. zbyvaji 2 tisice. Sakra 🙂 musim přibrzdit abych to nemusel solit ze svého. Servis je na konci června....

Tohle se mi stalo na D11 smer Praha/Hradec Králové.

Podjeti z pravého pruhu dodávkou...viz video. Dnes jsem pána náhodou potkal v Chlumci nad Cidlinou...

Brzdil jsem ze 150 na cca 120...kdyby tam byl nekdo jiny na mém miste tak b to mohlo dopadnout velice škarede...

Chtel jsem to dnes poslat na dopravku...s chlapem jsem si to vyřikal. Omluvil se a dokonce jsem dostal dárkove baleni dvou lahvi nejakeho dobreho alkoholu 😄

Edited by romariooo

Je mi to jasny, ta stribrna octa se tam motala uplne zbytecne. Ale to je klasika na ceskych silnicich. Z pohledu toho dodavkare jste se tam ale motali oba, pokud byl rychlejsi, vis jak to myslim 🙂 Ale to nic nemeni na tom, ze podjede a pak udela tohle, to je vazne na pest a pekne nebezpecny. Dobre, ze jste se potkali, ma pouceni 🙂

V 23. 5. 2022 at 14:02, romariooo napsal:

Chtel jsem to dnes poslat na dopravku...s chlapem jsem si to vyřikal. Omluvil se a dokonce jsem dostal dárkove baleni dvou lahvi nejakeho dobreho alkoholu 😄

Ty lumpe úplatnej 😄 😄 😄 

A teď vážně, to co udělal byla velká prasárna a velice nebezpečný manévr, zasloužil by nakopat prd.l zepředu blb jeden.  Řekl Ti aspoň proč to udělal? 

Něco podobného dělají kamioňáci, jak kdyby počkali až je dojedeš a na poslední chvíli ti to tam pošlou. Blinkr dávají zásadně, až ve chvíli kdy už před tebe odbočují. Dělají hlavně poláci, ale jen u nás. Doma v polsku si to nedovolí a třeba v Německu už vůbec ne. 

Nejdřiv dělal "ramena" ale pak se omluvil. On ma firmu u Chlumce kde já mám na starosti zasiťovani jedné velké parcely cca 60 domu což je fakt kousek od jeho firmy a jelikož jezdim na stavby služebni F3 tak me tam nekolikrat videl...kdyz jsem se vrátil z terénu tak jsem si všimnul položené dárkové baleni španelského vina 🙂 Každopadne to bylo hezky.

20220523_111733.jpg