Jump to content

BMW M3 neboli Šmoulinka

romariooo

Recommended Posts

M40i? Barva pekna, ale zjistil sem, ze ta kombinace co ma soused - bila, svetlehnedy interier a bronzove doplnky - je z tech vsech moznosti asi nejhezci

před 5 hodinami, josef1968 napsal:

Kolik může vážit to cabrio? To musí být těžká kráva ne? 1700 / 1800kg?

dvoumistny, takze tipuju do 1600kg

Tak váha je dost stejna Z4 versus M3 ale vykonove je M3 o 80kW výše. 

Auto pro dva versus petimistné. 

Je pravda ale že vyvoláva emoce Z4 jako M3. Vnitřek je u Z4 hezči. 

Svetly interier je fajn ale ja uz bych ho nechtel. Kdo mel tak vi.

V 8. 6. 2022 at 16:02, jirka3 napsal:

Nejsi otrokem. Rozhodne lepsi svetla kuze nez tmava latka…..teda co se udrzby po detech tyce

Ale já neporovnávám látku se světlou kůží ale světlou a tmavší (černou) kůži. 

Ja svetlou kuži mel na trojce a uz to nechci ani zadarmo. 

Horši je že cekam az se mi rozsviti servis a muzu najet jen 2000 km jinak si posledni servis platim ze sveho:))))  njn chudáka to nepostihne a nebudeme tady brečet nad rozlitym mlékem 😁

Hodně záleží na kvalitě kůže (materiálu) když to je koženka tak samozřejmě kvalita je velmi špatná, to se nedá porovnávat s kůži třeba z Porsche. Dříve se kůže dávala jen u luxusních aut  😊 

• 2 weeks later...

Tak Bawo je na poslednim predplacenem servisu.  Docela me ale rozesmali ze chteji prachy na zkontrolovani tlaku v pneu. Asi 2 jednotky neboli 200,- Kc. Fakt ttapny. 

Jinak policejni combajny Bawa - montáž v plném proudu. Horši to bude s neoznačenyma karama..to bude mega pruser pze na nej nereaguje žadny antiradar. Hold smula...

Ale momentálně nemaji auta s ocejchovaným tachometrem nebo se pletu? 

Na Baworáky jestli nebudou mít nějaké praktické spec.školení tak z celkového počtu jich asi moc nezbyde. To jsou 540i a to už trochu asi pojede.

Posted (edited)

Už predali cca 10 vozu a paradox je že kluk který to ve Stratosu montuje má teď výhradně tuto práci chodi se mnou do stejne telocvičny "trápit tělo" tak občas povidáme. Bude to zajimavá hračka.

https://www.garaz.cz/clanek/novinky-hlidejte-si-rychlost-ceska-policie-ma-prvnich-deset-bmw-m540i-xdrive-touring-s-presnejsim-merenim-21008562#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Edited by romariooo
  • 2 weeks later...

Myslel jsem to tak, ze to dealuje Stratos, ktery je v Praze, HK a taky v Pardubicich, takze to zustane lokalne a nepujde nekam dal. Coz byla samozrejme nadsazka 😉 

Včera jsem nechal zaktualizovat navigaci (mapy 2022) tak to o vikendu vyzkoušim. Mám jet za Ml.Boleslav.

Jinak co se týče policejnich bawek tak prý jeste nemaji zlegalizované měřeni 😁

Dnes jsem je okukoval v servisu kdyz mi doplnovali klimu a musim rict ze jsou pekne vykuchane. Prý s tim budou jezdit jen vyvoleny policisti (proskolene) výbava ale nic moc. Aspon ty lepši sedačky by si kluci zasloužili.