Přejít na obsah

Michaelova 1.8T


Doporučené příspěvky

@Laky: jojo, ty šrouby to jsou ty na kraji pod černou lištou 😄 

@Luk.asstaky to budu čistit pravidelně na všech autech, to je masakr no 🙂 Hele, ten nárazník byl v TOP stavu, tam nebylo co opravovat 😉 

@KonnyVypadá to jinak no, jeden soused říkal, že to je hodně velký rozdíl, ono to auto i vypadá, že je optický níže. No a druhý soused, asi aby mě nasral, tak říkal, že v tom nárazníku nevidí rozdíl 😄 ocas 😄 

No sundával jsem to horko těžko, zlomil jsem na tom tři vrtáky. Jedna strana šla dobře, prostě mi při odvrtávání odpadla hlavička šroubu a matka zezadu odpadla. Jenže, na druhé straně bylo peklo - šroub jsem navrtal, jenže matka vzadu se povolila a když jsem vytahovákem kroutil, tak se ten šroub i s matkou prostě točil naprázdno. Flexou jsem se na šroub nedostal, to bych uřezal i nárazník, takže jsem bokem vrtáku "řezal" část hlavy šroubu a na tom plechu jsem rozšiřoval díru okolo hlavy šroubu, aby prostě ta díra v plechu byla větší než hlava šroubu, to všechno jsem dělal bokem vrtáku. Hnus ! 😄 

Takže místo těch šroubů původních jsem dal šrouby na 13 hlavu i matici, přístup zezadu tam je dobrý, takže očko zevnitř na matku a ořech s račnou zvenku 🙂 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Minulý měsíc jsem si tlumil přední dveře (akustická pěna Comfortmat Tsunami + antivibrační materiál Comfortmat S2).

Zvukový projev se o mnoho zlepšil - mimochodem jsem místo Mac Audio středobasů vepředu dal zpátky origo Blaupunkt, které hrajou lépe. Kdysi jsem je měnil, protože mi jedno repro rezonovalo, ale bylo to tenkrát nejspíš špatně uchycené, protože teď hrajou oba repra v pohodě. Taky tam mám MDF podložky, zkoušel jsem rozdíl bez podložek (respektive s origo) a s MDF podložkami a rozdíl je znát.

Další krok bude udělat ozvučnice na zadní repra.

Co se mi ale dnes stalo - po měsíci se mi posrala levá přední stahovačka. Okno nechtělo nahoru, říkám si: "aj, asi se tam chytil nějaký kabel nebo něco". OK, sundal jsem tapec a divám se, že bowden byl úplně rozpletený a v ruce se mi urval.

image.png.db935ac8ac722ccd2275737483964de9.png

Tohle mě neskutečně nasralo. Proč teď, dkyž jsem dveře vytlumil ? 😫 Kdyby to jeblo alespoň vzadu...

Už mám objednanou novou stahovačku, tak v úterý budu měnit.

Odkaz ke komentáři

@Konny Mě to šlo právě hezky odlepit. Měl jsem to na více kousků, takže naštěstí v pohodě 🙂 A nazpátek jak jsem to skládal to pořád lepilo. Tak snad to bude lepit ještě když budu měnit tu stahovačku 😄 Ale prostě chápeš, celou dobu co to auto mám se žádná stahovačka nezničila. Kdyby se mi to stalo v zimě, že bych urval ten plast tak OK, byl bych nasraný sám na sebe, ale toto... 😄 Podpásovka jak prase 😄 

@shikaree Poslal jsem ti do SZ kód dílů a odkaz odkud jsem objednával (za celkem dobrou cenu) 🙂 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak stahovačka vyměněná, funguje parádně, snad něco vydrží 🙂 Tlumení se mi podařilo bez poničení dát taky zpátky, uff 🙂 

Taky jsem si dneska zajel pro ramena stěračů z O2 a pro Bosch Aerotwin stěrače. Úplně mega rozdíl ! Jak vzhledově, tak funkčně 🙂 Výměna 10 minut. Přidávám i video s fotkama 🙂 

Díky @KryštofKoska za inspiraci :palec:

Už se těším, až bude pršet 😄 😄 😄 

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...