Jump to content

Prodám AUDIENCE mp3

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
    • Ahoj, díky za užitečnou radu. Kompletní reset a restart jsem už předtím sice jednou předtím provedl, ale bez úspěchu. Teď jsem si všiml, že uvnitř zůstal starý CD disk, který jsem tedy vyndal a zkusil zase reset s restartem. Několik dní bylo vše v pořádku na kratších jízdách (do 30 minut), ale při delší cestě se se zamrznutí s restartem změnilo. Systém nahodile bez žádného pokynu začne hledat/načítat vložené CD/DVD, které tam ale není. Trvá to několik vteřin a nejde se mezitím přepnout nikam jinam. Po chvilce se zasekne a následuje restart a zase chvilku klid.  Neměl by někdo nějakou radu na toto? Předpokládám, že bude chyba někde v CD/ DVD ROM. Pomohlo by například odpojení právě jen ,,kabelu´´, který se stará o toto médium (jestli tam tedy přesně právě tento je) nebo úplně něco jiného? Děkuji moc za všechny rady. Snad už se to blíží k nějakému finální vyřešení. 
    • Svorkovnice v levé kapse kufru  , pokud je tažné tak jeho zásuvku. 
    • S tymto skusenost nemam. Ale sklo som ja musel davat vymenit, tak uz oprava nepripadala moc do uvahy. Tak to moze byt vlastne aj tym 😄 
  • Create New...