Jump to content

Netěsní chlazení turbodmychadla

stipemen

Recommended Posts

Ahojte, nevite jaky objednaci kod, nebo kde by se dalo sehnat, popr jak na to? Zacala se mi ztracet chladici kapalina. Dnes mi sla z podkapoty para, jak se odparolo chladivo. Po kratkem zkoumani bylo jasno. Netesni kovove hadicky ve spoji k turbu a kape to vsechno na katalyzator a vyfuk. Jak je to horky, hned ae to odparuje... Viz obrazky..

a.jpg

b.jpg

Tak odpovím si sám... ale pokud by to někoho zajímalo a měl stejný problém, je to oprava za 150 kč a max 30 min práce pro méně zručné.
Dělá mi to přesně to, co na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=gE_oFv7ZINw
Jinak.. stačí odmontovat trubičky s chladící kapalinou od turba, vytáhnout je, zdvihnout nahoru, aby nevytékala chladící kapalina a potom stačí už jen plochým šroubovákem sundat staré o-kroužky a dát místo nich nové.
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• @krysarr jisté je, že mě k tomu možná změna na přechod s GPS dožene.Ten Garmin je pecka, ale zatím jsem v situaci kdy si dokážu poradit s Data Centrem jako Ferda a jiné záležitostí jako záznam trasy přes GPS řeším přes telefón, a proč to nemít v jednom? Momentálně jsem v zápalu jezdce s tím co mám a budu mít a jak je rok dlouhý, tak se vše ukáže Odesláno z mého 5060D pomocí Tapatalk
    • Jo, to si pamatuju. Co se tyce ale systemu dodani, tohle je proste vec, kterou nepochopim - kdyz je z nejakeho duvodu opozdeni dodani, tak snad komunikuju v predstihu a jasne. Takhle by to melo byt prece nastavene i u mnohem levnejsich polozek, nez je nove auto...
  • Create New...