Přejít na obsah

Škoda Octavia II liftback 2006 2,0TDI 103 kW 6°DSG - PRODÁNO


sniper

Doporučené příspěvky

PRODÁNO

Pravidelně servisovaná, opečovávaná - postupně měněné pružiny, tlumiče, vstřiky, dvojhmotový setrvačník, chladič klimatizace (původní byl blbě řešený a utíkala z něj náplň...), xenony (komplet nové po krádeži), nové blikače ve zpětných zrcátkách (do původních nateklo a zrezly, tyhle nové by měly být odolnější), 02/2018 komplet přední brzdy + hadičky, 07/2018 nová autobaterie. Auto mělo původně sloužit minimálně ještě několik let a alespoň 120000 km (aktuálně najeto 282000 km), ale rozrůstající se rodina si vyžádala více přepravní kapacity a dvě auta mít bohužel nemůžeme...

Jsem sice 2. majitel, nicméně první majitel byl otec, který měl auto výhradně pro sebe jako služební vůz.

Výbava: xenonové světlomety, automatická klimatizace, multifunkční volant, tempomat, maxidot, zámek řadicí páky, zvýšený podvozek, spodní kryt motoru, zadní stěrač, dešťový senzor, výškově nastavitelná obě přední sedadla, přední a boční airbagy, ASR (protiprokluz), ISOFIX na zadních bočních sedadlech, všechna okna elektrická, el. ovládání + vyhřívání zpětných zrcátek, samozatmavovací vnitřní zpětné zrcátko, nastavitelný volant, rádio s CD mechanikou, dělená zadní sedadla 60:40, mlhovky, loketní opěrka s boxem vpředu, loketní opěrka vzadu + průvlak na lyže, přihrádka pod sedadlem spolujezdce...

Na zadních bočních oknech jsou přesně padnoucí odnímatelná stínítka, přidělaná na karoserii pomocí neodymových magnetů, takže stíní i se staženými okny (do cca 70km/h) a dá se třeba větrat na zahradě, aniž by dovnitř nalétaly mouchy...

Zajímavost: svítí obě zadní mlhová světla.

Drobné oděrky, nikdy však auto nepotkala žádná velká nehoda. Auto mi nějaký dobrák objel klíčem, takže bylo nově lakované (kromě střechy a nárazníků), a o pár měsíců později mi někdo odřel na parkovišti oboje levé dveře, takže ty pak dostaly další vrstvu laku. Opravy se dělaly ve Škoda servisu z havarijního pojištění. Po lakování bylo auto myto už jen ručně.

Nefunguje ostřik zadního okna, stěrač stírá. 

K autu přidám sadu 15" ALU disků s úplně sjetými zimními koly, případně můžu přidat i jednu nejetou zimní gumu, tuším Polaris 3 195/65 R15.

Roční dalniční známka do 31.1.2019.

Cena: 85000 Kč.

Tel.: sdělím v SZ, pište prosím komentář

Lokace: Zlín

DSC_9402.jpg

DSC_9377.jpg

DSC_9366.jpg

DSC_9357.jpg

DSC_9345.jpg

DSC_9343.jpg

DSC_9339.jpg

DSC_9338.jpg

DSC_9337.jpg

DSC_9335.jpg

DSC_9333.jpg

DSC_9331.jpg

DSC_9328.jpg

DSC_9327.jpg

DSC_9324.jpg

DSC_9322.jpg

DSC_9320.jpg

DSC_9309.jpg

DSC_9307_01.jpg

DSC_9301.jpg

DSC_9295.jpg

Upraveno uživatelem sniper
prodáno
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
On 10/15/2019 at 8:31 PM, Kamil Kyvadl said:

Zdravím,

mám velmi podobné auto a taky bych ho potřeboval prodat. Ale nechce se mi moc dlouho čekat,

Mně se ozvalo několik těchto společností, některé měly přímou vazbu např. na AAAčka... 😕 

Auto jsem prodal po 9 měsících v inzerci.

Bazary mi za něj nabízely 60k, jeden noname bazar mě poslal do (_!_) s tím, že mi nedá víc jak 30k.  Takže jestli se toho chcete hned zbavit, tak to postavte do Auto Esa, tam to vezmou hned - aspoň to mi tvrdili. Kdyby se chtěli bavit o ceně, tak bych měl auto prodané do týdne... Ale já jsem nikam nespěchal.

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...