Přejít na obsah

Modrá Octa 2.0


Doporučené příspěvky

Tak vám představím svou octu, vlastním ji asi 2 měsíce.

jedná se o r.2001, 2.0i 85kw AQY, hlubinná modrá liftback

najeto má 213xxx

dlouhodobá spotřeba 7.5, dálky 6,6

od koupě výměna oleje, filtrů, rozvody, svíčky, zapalovací kabely, zadní brzdové trubky

co se musí udělat: uložení předních tlumičů, přední stabilizátor, lanovod ruční brzdy, kabeláž ridičových dveří a nějaká ta rez :)

S motorem jsem zatím nad míru spokojen, jede pěkně, spotřeba až na jízdu po městě super

Je to moje první auto, takže výkon mi (zatím) stačí :D jezdím hlavně jednou týdne do školy takže si myslím že mi vydrží ještě dlouho.

Olej si nebere, jediná momentální závada vynechávání zapalování př prudším zrychlení mezi 2,5 - 3tis. otáček

Přidávám pár fotek :)

 

 

IMG_20181019_131336.jpg

IMG_20181019_131318.jpg

IMG_20180930_150908.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

mají o dost lepší boční vedení a celkově jsou více pevný, pro mě pohodlnější ale je to o preferenci si myslím. Co mě ale trochu štve, tak je absence nastavitelné bederní opěrky, nevím jestli to nemají všechny nebo sem koupil nějaký atypický druh.

A ten výhřev, nejhorší bylo vůbec sehnat kabeláž 😄 všichni to prodávali buď za strašný prachy nebo jen ustřižený konektory, takže bych si musel natahat nový kabely. Nakonec jsem to sehnal myslím komplet za 800 i s relé a ovladačem.

Pak už "jen" rozdělat půlku auta, jelikož jsem to nikdy nedělal, tak mi to trvalo trošku dýl, ale za 2 dopoledne jsem to měl komplet i s montáží hotový :palec:

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Pěkná údržba 🙂 Sací koš čistíš pravidelně nebo jsi si říkal ,,už nastal ten čas" ho vyčistit ? 😄 Já ho čistil cca před třemi lety, kdy mi prákrát zapípala kontrolka s tlakem oleje. Měl jsem ho tak ,,zasraný", že jak jsem ho začal čistit, tak z něj začal lít olej (sítko bylo tak špinavé, že ten olej normálně zadrželo).

S tím výfukem jsem to taky musel zkusit, když jsem ho měnil, byl jsem se i projet 😄 Zvuk je to parádní 😄 Akorát skoro nikdo pro to nemá pochopení 😄 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...