Přejít na obsah

Modrá Octa 2.0


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

přesně jak říkáš, ta vnitřní strana byla peklo 😄 ruce mě bolí ještě teď skoro 😄 kabely mě přišly zbytečný oblepovat, než jsem to přelepil tak sem všechno zkontroloval jestli není někde něco prodřený či zlomeny a pohoda. u řidiče se to loni opravovalo tak snad to bude vcajku, jinak repro zatím originál. Momentálně mi to stačí, to vytlumení udělalo strašně moc. možná časem přijde nějaký upgrade ale to se uvidí.

Dnes sem ještě začal s vytlumením kufru, za dnešek sem stihl víko a zítra budu snad pokračovat dál.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Dlouho jsem nic nepřidal, taky nebylo co, octa jezdí a jezdí. Včera proběhla výměna předních brzd, u toho jsem zrovna nabarvil třmeny a když už sem to měl v ruce tak i sání motoru a nějaké blbosti kolem.

Jinak mi začala mlátit náprava, vypadá to na pravou tyč řízení, takže tu budu muset v nejbližší době taky vyměnit.

 

 

IMG_20210430_161425.jpg

IMG_20210430_131024.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Když jsem měl konečně den volna tak sem se dostal k přeťesnění svodů, k nemilému zjištění však byly svody prasklé, jeté sem nikde ten den nesehnal a jelikož jsem auto další den potřeboval tak šli na zavaření. Když bylo sání dole, tak jsem rovnou vyčistil klapku a vyměnil těsnění víka ventilů. 

Poté sem ještě zjistil že mi praskla zadní pružina takže jsem o víkendu vyměnil i ty a na zadní třmeny dál pomocné pružiny říční brzdy. 

Pak ještě výměna převodového oleje a během týdne před dovolenou ještě bude výměna oleje s filtrama a TK

 

IMG_20210705_112848.jpg

IMG_20210705_123851.jpg

Odkaz ke komentáři

 Auto krásný a řekl bych i motor docela výhra. Osobně bych jako atmosferu bral taky toho dvoulitra než třeba 1.8 bez turba. Alespoň podle známých co tu 92kW měli nebo z nějakého důvodu stále mají 😄 

 

Jenom se nemůžu nepozastavit nad úsměvnym skokem:

červen 2019 ,,Brzdy dělám prvně, alespoň mám novou zkušenost."

březen 2020 ,,Tak sem vyměnil tlumiče, silentbloky a v červnu z toho shodim vanu... " 😂

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
před 12 minutami, Jakub21 napsal:

Pěkná dovolená, to já nevím jestli bych si troufl jet takovou dálku 🙂 

 

no původně jsem měl jet do Černé hory, to bych najel asi ještě víc, ale kvůli pořád se měnící covid situaci sem to radši odložil na příští rok. 

Stát se samozřejmě může vždycky něco, ale měl sem pojištění a auto "vcajku" takže se nebylo čeho bát. Několikrát za cestu překonala nadmořskou výšku přes 1600 m.n.m, velké převýšení a pohoda 😉 Jinak první fotka je z nadmořské výšky okolo 1900 m.n.m

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...