Přejít na obsah

Bílý Kocour


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak závada odstraněna,volnobezka altiku byla k.o.  Chlapi,dnes se mi mezi destičkou a kotoucem zasekl kaminek,udělal celkem dobrou rýhu v kotouči,ale to mě tak nestve,neboť mám stejně v plánu na jaře vyměnit komplet brzdy,ale chtěl bych se zeptat jakou velikost kotouču použit - předek 280x22 a zadek 260x12 ? Předem díky za rady. Jinak pěkné svátky všem !

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
V ‎23‎.‎12‎.‎2018 at 18:27, Zavodnik napsal:

Tak závada odstraněna,volnobezka altiku byla k.o.  Chlapi,dnes se mi mezi destičkou a kotoucem zasekl kaminek,udělal celkem dobrou rýhu v kotouči,ale to mě tak nestve,neboť mám stejně v plánu na jaře vyměnit komplet brzdy,ale chtěl bych se zeptat jakou velikost kotouču použit - předek 280x22 a zadek 260x12 ? Předem díky za rady. Jinak pěkné svátky všem !

kdyby jsi chtěl, mám doma ze své octy přední kotouč 288 mm a zadní 272 včetně třmenu a držáku

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdarec kluci, chtěl jsem se podívat jak je zaneseny EGR ventil. Po odpojení hadice turba jsem zjistil,ze je v ni trochu oleje. Tak jsem hadici vycistil a po ujeti cca 300km je olej zpět viz. foto. Takže má otázka zní : je turbo před smrti a propouští olej do saní ? Mám najeto okolo 210 t km. Předem děkuji za rady. PS: olej z motora se neztrácí,je furt u max. bez doleti. Poslední výměna oleje 11/2018.

ABC74ADD-16AF-427A-AA44-7F571B5B0C66.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdarec chlapi,

 

dnes při předjíždění mi spadlo auto do nouzového režimu,tak jsem udělal diagnostiku a vyskočila tam chyba viz. níže. Je k.o. turbo ? ( turbo nehouká nic )  po vypnutí a zapnutí motoru vše ok,jen při dalším předjíždění si auto fouklo černý dým.

 

Všem děkuji za rady.

 

Address 01: Engine        Labels: 03G-906-016-BKC.lbl
   Part No SW: 03G 906 021 TB    HW: 03G 906 021 AN
   Component: R4 1,9l EDC G000AG  2047  
   Revision: --H09---    Serial number:               
   Coding: 0000078
   Shop #: WSC 80093 222 69422
   VCID: 72EB3C436D5AFA8E927-8027

1 Fault Found:
000564 - Boost Pressure Regulation 
               P0234 - 000 - Limit Exceeded (Overboost Condition) - Intermittent
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00110000
                    Fault Priority: 0
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 255
                    Mileage: 215580 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2052.14.28
                    Time: 17:06:22

             Freeze Frame:
                    RPM: 2772 /min
                    Speed: 81.0 km/h
                    Load: 67.8 %
                    Voltage: 14.14 V
                    Bin. Bits: 00101000
                    Absolute Pres.: 1938.0 mbar
                    Absolute Pres.: 2550.0 mbar
 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Kluci,prosím o konzultaci ...

Octa pri akceleraci coudi černý dým - prošel jsem hadice,saní,udělal vag. vstřikováčů viz. foto a zjistil jsem ze 4. má vyšší hodnotu. Je začínající problém se vstřikem ? Do nafty přidávám VIF asi rok. Muže to být jen gumicka na vstriku ? Nebo svazek ?

Najeto 220tkm. EGR je čisté ale je tam trochu oleje - asi turbo propustí. Olej se skoro vůbec neztrácí. Teď mě čeká interval výměny oleje filtru apd ...

Předem všem děkuji za každou radu.

 

 

5AB11E0E-1689-4971-BEE8-76AD8E172439.jpeg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdravím kluci, 

 

auto špatne ráno startovalo. V aut. servise zjistili slabý startér a baterka která má rok je taky k.o. Vyjel jsem ze servisu a cca do 10 km se rozsvitilo abs ASR a blika ručni brzda ( 3 x pipne ). Napojil jsem na vag a vyskočila chyba 16352 viz. obr. Par věci jsem na netu našel - pojistky jsou ok. Po telefonu mi řekli ze bude nejspíš špatná jednotka ABS - minuly rok jsem byl na svolávací akci. Prosím nemá někdo s tím zkušenost ?

Diky moc

BE8E4C36-E525-417C-9529-FC7AD041B9C2.jpeg

FD178FE0-DF30-4BFD-A09D-F684DF7F237B.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...